- Стежте за станом кишківника. Він повинен працювати, як годинник. У тих, хто страждає запорами, шкіра в’яла і тьмяна. Саме від стану кишківника залежить ваше самопочуття і краса. Якщо він здоровий, цілий то, відповідно і ваш організм буде процвітати. Що робити, щоб кишечник функціонував правильно? Повноцінно і збалансовано харчуватися. Віддавайте перевагу свіжим овочам і фруктам, чистій воді, салатів і каш, вранці пийте чай з ромашки. Уникайте здобного тіста і шоколаду.
- Запорука вашої краси – повноцінний сон. Недосипання негативно позначається на стані шкіри і волосся! Намагайтеся лягати спати в такий час, щоб вам вдалося добре виспатися. Сну приділяйте не менш 8 годин. Не вірте тим, хто стверджує, що спати – значить втрачати час даремно. Корисність сну незаперечна. Він необхідний як для оздоровлення організму, так і для очищення пам’яті від зайвої інформації, що скупчилася за день.
- Частіше бувайте на свіжому повітрі. Після довгого дня, проведеного в офісі, пройдіть додому пішки хоча б кілька зупинок. Протягом дня намагайтеся якомога частіше відкривати вікна на провітрювання, особливо взимку. У вихідні вирушайте на тривалу прогулянку в парк чи іншу підходящу місцевість.
- Не забувайте про вітаміни. Взимку заповнюйте дефіцит вітамінів за допомогою сухофруктів. Варіть компот з сухофруктами, вранці їжте вівсяну кашу з курагою і родзинками, регулярно пийте настій шипшини. Ось список продуктів, які завжди повинні бути в раціоні людини, яка піклується про здоров’я і красу: боби, чорна смородина, броколі, овес, апельсини, гарбуз, соя, лосось, шпинат, помідори, м’ясо індички, арахіс і класичний йогурт.
- Внутрішній настрій. Негативні емоції відображаються і на здоров’ї, і на обличчі, вони призводять до швидкого старіння і згасання. Посміхайтеся якомога частіше, не заздріть іншим, займіть себе якоюсь цікавою справою, яка принесе вам задоволення. Секрет збереження молодості в тому, щоб уникати негарних емоцій. Це не менш важливо, ніж все вищесказане.
- Пам’ятайте: вік жінки видають її шия і руки. Не забувайте доглядати за руками, вони – ваша візитна картка, як і шия. Шкіра на цих ділянках набагато чутливіша, вона більше страждає від перепадів температури і незахищеності, ніж шкіра обличчя, покрита захисними і тональними кремами.
- Взимку не забувайте носити рукавички. Раніше жінки навіть навесні і восени носили тонкі рукавички – вони захищали шкіру рук, продовжуючи її молодість. Сезон рукавичок відкривали, як тільки температура на вулиці знижувалася до +4 градусів.
Post Views: 27