Здоров'я та краса Краса

7 речей, які стануться, якщо припинити робити собі манікюр та відвідувати майстра у салоні

Парадоксально, але, крім очевидної економії, це може призвести до того, що нігті стануть більш здоровими. І ось чому…

Під час карантину не покривайте нігті гелем. Дайте їм відпочити від хімії. Так вони будуть здоровішими та міцнішими.

Нігті можуть стати міцнішими

Лаки для нігтів, хоча і складаються із суміші хімікатів, самі є відносно нешкідливими. А ось рідина для видалення лаку — це сильний розчинник, який висушує як нігті, так і шкіру навколо нігтів. Навіть якщо на ній написано “не містить ацетону”, вона все одно знежирює і висушує живі частини кінчиків ваших пальців. У результаті пересохла шкіра починає лущитися.

Нігті можуть стати яскравішими

Точно так само, як вино, кава і паління роблять зуби жовтими, так і регулярне використання лаку позбавляє нігті їх нормального рожевого відтінку. Зробіть перерву на декілька тижнів і ви побачите, як виглядає здоровий природний колір ваших нігтів.

Вони стануть більш гладкими

Нігті складаються з кератинових лусочок, які під мікроскопом виглядають як черепиця. Щоразу, коли ви знімаєте лак, ви стираєте поверхневий шар цих лусочок, поглиблюючи нерівності. Просто залиште нігті у спокої на тривалий час і ви побачите, що вони стануть гладкими і рівними.

Але вам буде потрібне додаткове зволоження

Але тепер, коли нігті не закриті непроникною плівкою з лаку, вони можуть підсихати і ставати ламкими трохи швидше, ніж раніше. Тримайте під рукою олію для кутикули і втирайте її у нігті два-три рази на день.

Ви знизите ризик отримати інфекцію

Хоча інструменти у манікюрних салонах і повинні проходити регулярну дезінфекцію після кожного клієнта, багато майстрів потайки нехтують цим. Або розбавляють дезінфікуючий засіб, з помилкового почуття економії, до такого стану, що він припиняє діяти. Або не витримують інструменти потрібний час в апаратах для дезінфекції. Так, хоча ми живемо в освіченому світі, людський фактор ніхто не скасовував.

Тому ви завжди ризикуєте отримати вірусну або грибкову інфекцію, коли користуєтеся послугами майстра, а не робите собі манікюр самі. Та це теж не скасовує необхідність дезінфікувати ваші власні домашні інструменти.

У вас звільниться деяка сума грошей

Залежно від того, наскільки часто ви ходите до майстра підкоригувати нігті і кутикули, сума, яку ви заощадите, буде розрізнятися. У середньому, вважається, що відвідування салону навіть два рази на місяць протягом року обходяться вам у половину вашої зарплати за один місяць.

Ви полюбите природність

І отримаєте за це багато компліментів. А ще вам не доведеться більше турбуватися про те, що ваш улюблений відтінок лаку вкотре зняли з виробництва заради нової лінійки кольорів.

Джерело

Дата публікації: 01.04.2020 img Поділитися