Краса Цікаво

Нішеві парфуми: у чому секрет маленького флакончика

Справжня якісна парфумерія не потребує реклами. Це насамперед вишукана індивідуальність, яка доповнює ваш стиль.

Справжня якісна парфумерія має вишукані манери. Для неї не купують реклам, не наймають зірок за нечувані гонорари і не створюють дизайнерських флаконів. Цьому продукту не потрібна реклама. Французькі жіночі парфуми від LAMBRE – це насамперед індивідуальність.

Нішеві парфуми уособлюють мистецтво. Тонке, лаконічне і стримане. Найкращі парфумери створюють унікальний аромат повільно і в обмеженій кількості. Вони працюють на результат, а не на масові продажі. Як же відрізнити нішу від решти продукції? – Її важко не виділити із загальної маси.

Чим відрізняються нішеві парфуми від аналогів?

Вся парфумерія поділяється на базові категорії:

  • Мас-маркет – досить дешеві примітивні аромати без вираженої композиції. Широко поширені по всіх торгових точках, включаючи кіоски в метро і ринки. Товар розрахований на масштабні продажі, обґрунтовані низькою ціною;
  • Люкс – парфумерна «еліта». Оформлення, як правило, розкішне. Для участі в рекламній кампанії часто запрошують іменитих зірок. Піар проходить з елементами шоу та розрахований саме на те, що зачаровані гламуром споживачі захочуть придбати товар;
  • Ніша – індивідуальний парфум, який випускається в обмеженій кількості. Таку продукцію не піарять, вона просто не потребує реклами. Іноді моменту, щоб отримати ексклюзивний аромат, доводиться чекати кілька місяців.

Для виробництва справжніх селективних духів використовуються добірні компоненти, за якими виробник приїжджає особисто. Тут немає гонитви за грошима, тут – неспішний шлях до мистецтва і насолода в процесі.

З чого виробляють нішеву парфумерію?

Для ніші завжди відбирають кращі компоненти. І часто вони виходять за рамки звичних нам правил. Наприклад, у створенні аромату може взяти участь свіжа печериця або мокра трава. Це незвичні, але дуже цікаві ноти.

Розкриваються духи послідовно. Спочатку серце композиції, потім доповнення і слідом фінальні ноти. Такий аромат може дуже сильно здивувати і точно не забудеться.

Духи прямої селекції не виробляються, і вже тим більше не розливаються в «бутлі». Це мініатюрні прозорі флакончики з логотипом або стікером, підписаним кульковою ручкою.

Як наносити нішеві парфуми на себе?

Витончена парфумерія не терпить фривольностей. Її не розбризкують в хаотичному порядку.

Існує кілька правильних і витончених способів використання:

  • Нанести в обмеженій кількості на пульсуючу ділянку шкіри (зап’ястя, бічна сторона шиї);
  • Розпорошити невелику кількість в повітря перед собою і швидко «увійти» в  ароматну хмарку. Так люблять «одягати» аромат француженки;
  • Бризнути на шовкову хустку.

В асортименті бренду LAMBRE ви можете підібрати свій індивідуальний аромат. Це легко зробити за допомогою пробників, з якими можна познайомитися. Також на сайті представлені базові композиції для вибору.

Свій парфум стане невід’ємною частиною гардеробу, доповнить стиль і допоможе розкрити індивідуальність. Обирайте для себе кращу якість!

 

Дата публікації: 07.05.2021 img Поділитися