Здоров'я та краса Народна медицина

5 сильних антибіотиків, які не вимагають рецепта і не шкодять організму

Ви також вважаєте, що антибіотики шкідливі? Так, але не всі. Деякі з них абсолютно безпечні і при цьому дуже ефективні.

Істина ідеального стану здоров’я прихована в цьому простому секреті, яким доктор Меггі Лютер вирішив поділитися з нами.

В даний час антибіотики стали рішенням номер один практично для будь-якої інфекції або хвороби, але вони, схоже,  все менш дієві.

Надмірне вживання антибіотиків призводить до того, що бактерії стають антибіотикорезистентними, тобто нечутливими до антибіотиків.

Щоб впоратися з такими проблемами, як вірусні інфекції, застуда, грип, біль у вухах та іншими, ви можете замінити прийом звичайних антибіотиків природніми аналогами, які не будуть мати побічних ефектів. Природніми антибіотиками є:

натуральний мед

Мед входить в число найбільш корисних натуральних продуктів, які ви можете споживати. Ще краще, коли він є сирим, це означає, що він має амінокислоти, В-вітаміни, мінерали, ферменти, антиоксиданти і антибактеріальні сполуки.

Крім того, мед насичений бджолиним пилком і прополісом, які зміцнюють імунітет і допомагають правильному лікуванню. Сирий мед особливо корисний при лікуванні кашлю у дітей. Те ж саме можна сказати і про випадки діабету і виразок.

Сирий також діє як болезаспокійливий засіб, ефективний після видалення мигдалин, а також під час дієти і в разі безсоння.

олія орегано

Орегано надзвичайно корисний для нашого здоровя. Він особливо показаний при лікуванні застуди та грипу. Він має сильні антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості.

кокосова олія

Останнім часом кокосова олія стала ще більш популярною, і тепер люди починають вивчати її справжні якості.

Крім того, що вона насичена корисними жирами, кокосова олія є чудовим антибіотиком і може діяти як антимікробний засіб.
Ця олія може швидко справлятися з проблемами, такими як атопічний дерматит (екзема), золотистий стафілокок і почервоніння будь-якого виду.

часник

Одним з найбільш потужних природних антибіотиків є часник.

ехінацея

Трава ехінацеї є одним з найдивовижніших антибактеріальних і протизапальних засобів, які є повністю натуральними.

У минулому ця трава використовувалася для лікування зміїних укусів, оскільки вона володіє антибактеріальними, противірусними та антисептичними властивостями. Ехінацея містить полісахариди, які активують імунітет і оживляють організм.

Однак ця трава не рекомендується для лікування застуди або грипу. Проте, в разі респіраторних захворювань ви завжди можете вільно використовувати її стільки, скільки хочете.

За матеріалами

Дата публікації: 24.09.2018 img Поділитися