5 найпопулярніших міфів про макіяж

А ви це знали? Обов'язково прочитайте!

Міф №1. Пудра — незамінний помічник жирної шкіри.

Чим жирніше шкіра — тим більше пудри. Таке правило диктують журнали. Проте воно не з кращих, адже пудра має властивість нашаровуватися, створюючи негарний колір обличчя, а також сушити шкіру. Чим більше шкіру ми сушимо, тим жирніше вона.

Міф №2. Чим дорожчий продукт, тим краще його якість.

Не дарма косметику ділять на мас-маркет, міддл-маркет, люкс і професійний. Але це не завжди вказує на якість. Адже це залежить не від ціни і впізнаваності фірми, а від складу продукту. Іноді довгоочікувана (і дорога) косметика з люксового сегменту може розчарувати, а мас-маркет, навпаки, порадувати справжніми б’юті скарбами.

Міф №3. Тіні для повік повинні співпадати з кольором очей.

Таке правило вже давно пережиток минулого. Можна сміливо використовувати будь-який відтінок тіней — і той, який повторює колір очей, і зовсім контрастний. Не бійтеся експериментувати!

Міф №4. Тональний крем повинен маскувати всі недоліки шкіри.

Ми теж мріємо про магічний засіб, який буде і праймером, і тональним кремом, і консилером, і коректором, і пудрою одночасно😁 Але поки такого не винайшли. Тож не забуваємо про всі етапи мейкапу.

Міф №5. Пальці — найкращий інструмент для нанесення макіяжу.

Безперечно, з їх допомогою краще відчуваєш текстури та місця для нанесення макіяжу.

До того ж, нанести кремові рум’яна або тіні пальцями — швидко й легко. Однак недарма в б’юті-індустрії існує так багато пензлів для макіяжу. У кожного є своя функція, яку вони виконують бездоганно завдяки своїй формі та спеціальному складу волокон.

Тому ідеальний макіяж без них просто неможливий.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook