Здоров'я та краса Сам собі лікар

5 дивовижних властивостей малини, про які варто знати

Малина – смачна і корисна ягода, яка володіє багатьма дивними властивостями. Чому експерти настійно рекомендують додати її у свій раціон?

Малина захищає від раку

У складі малини є антиоксидантні речовини, які борються в організмі з вільними радикалами, запобігаючи пошкодженню клітин і розвитку небезпечних захворювань, в тому числі онкології.

Малина контролює рівень цукру в крові

Ця ягода багата на клітковину та інші корисні речовини, а також вона володіє низьким глікемічним індексом, тому відмінно підходить для перекусу. Малина насичує організм і не призводить до різкого сплеску цукру в крові.

Малина допомагає схуднути

Ягода містить кетони — речовини, які перешкоджають набору ваги й знижують тягу до цукру. Також малина активує кисневий і ліпідний обміни, які допомагає схудненню.

Малина зберігає молодість

Антиоксиданти, якими багата малина, допомагають також загальмувати процес передчасного старіння. А вітамін С стимулює вироблення колагену в організмі, покращуючи зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів.

Малина захищає від артриту

Ця ягода володіє антизапальними властивостями, які знижують ризик розвитку артриту і полегшують його симптоми. Дослідники говорять, що в малині є речовини, які блокують фермент, який викликає запалення в суглобах.

Дата публікації: 10.09.2021 img Поділитися