Здоров'я та краса Сам собі лікар

4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

Хай якою строгою буде дієта, без тренувань складно досягнути красивого тіла. Щоб досягнути позитивного результату, потрібно і займатися спортом, і відрегулювати харчування. І при цьому у спортзал іти не обов’язково. Ефективні вправи можна робити вдома.

цей комплекс вправ приведе ваше тіло в порядок. Але за однієї умови — ці вправи потрібно виконувати не рідше трьох разів на тиждень.

1. Вправа «Стільчик».

Встаньте біля стіни і притисніться спиною щільно до стіни. Тепер, не відриваючи спину від стіни присядьте, як би на уявний стільчик. Зафіксуйте себе в цьому положенні і стійте так 60 секунд. Згодом час можна збільшувати.

2. Планка від стіни.

Встаньте в планку і упріться ногами в стіну. Потім відривайте по черзі ноги від стіни і торкайтеся коліном підлоги. Виконуйте таку вправу протягом хвилини. Потім поступово можна час тренування збільшувати.

3. Віджимання.

Встаньте і упріться руками в стіну. Виконуйте віджимання від стіни мінімум 15 разів.

4. Вправа «Міст».

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і упріться ступнями в стіну. Відривайте по черзі ноги від стіни, піднімайте їх вгору при цьому відриваючи таз від підлоги. Виконуйте таку вправу по 15 разів кожною ногою.

Дата публікації: 15.11.2018 img Поділитися