Здоров'я та краса Краса

Як відростити брови, використовуючи натуральні засоби

З тих пір, як у моду повернулися широкі брови, кожен хоче відростити брови швидше, використовуючи натуральні, недорогі інгредієнти? Ви знайдете всі відповіді у цій статті. 

І ось кілька порад, які пришвидшать процес:

  • Не вищипуйте брови занадто сильно.
  • Не наносьте ненатуральні засоби на брови, принаймні тимчасово.
  • Регулярно використовуйте скраб. Видаліть мертві клітини навколо брів, щоб волосся росло швидше.
  • Дотримуйтесь збалансованої, здорової дієти, багатої на мінерали, вітаміни, поживні речовини.
  • Пийте багато води щодня, щоб вимити токсини.
  • Не робіть хоча б тимчасово макіяж брів.
  • А тепер виберіть з нижчеперерахованих рецепт, який підходить вам найбільше і використовуйте його у поєднанні з нашими порадами.

Оливкова олія

Дуже популярний метод використання оливкової олії для того, щоб брови росли швидше.

Використовувати оливкову олію не складно. Капніть трохи олії на кінчики пальців, а потім помасажуйте брови. Нехай оливкова олія вбереться в брови протягом кількох годин, а потім її потрібно змити.

Щоб результат був помітний, необхідно використовувати оливкову олію протягом кількох тижнів щодня. Оливкова олія ефективно працює, тому що вона багата на вітаміни Е і А, які прискорюють ріст волосся.

Арганова олія

Арганова олія – ​​ще один інгредієнт, який може допомогти вам відростити брови і зробити їх густішими. Ця олія містить багато поживних речовин, мінералів, антиоксидантів та вітаміну Е.

Найкраще застосовувати арганову олію перед сном. Нехай вона творить дива з вашими бровами всю ніч безперервно. Коли ви прокинетеся, просто змийте олію теплою водою. Повторюйте процедуру кілька разів на тиждень, поки не досягнете хорошого результату.

Яйця

Яйця містять багато білка кератину – важливого елемента, що допомагає прискорити ріст волосся. Ось чому він популярний, у тому числі для брів.

Відокремте яєчний жовток від білка і збивайте до отримання однорідної консистенції. Пензликом або кінчиками пальців втріть жовток у брови. Залишіть на 20 хвилин. Потім змийте теплою водою.

Кокосова олія

Кокосова олія є одним із найефективніших прискорювачів росту волосся. Можливо, саме тому багато людей стверджують, що вам знадобиться лише один тиждень, щоб ваші брови стали густішими.

Щоб перевірити, чи працює цей спосіб, нанесіть кокосову олію на свої брови за допомогою ватного тампона. Залишіть олію на ніч, а вранці змийте теплою водою.

Для швидкого результату, ви можете застосовувати олію щодня. Вистачить робити таку процедуру  навіть двічі на тиждень..

Дата публікації: 23.11.2021 img Поділитися