Здоров'я та краса Народна медицина

Народні засоби для швидкого лікування герпесу на губі

«Застуда на губах» завжди з’являється раптово і невчасно, доставляючи естетичний, психологічний і фізичний дискомфорт, особливо для представниць слабкої статі. Ми поділимось народними засобами, які швидко допоможуть вилікувати герпес.

За різними статистичними даними, від 80 до 95 відсотків людей у світі є носіями вірусу герпесу, який може за все життя людини ніяк себе не проявити. У випадку появи герпесу на губах, багато хто пов’язує це зі стресом, переохолодженням, застудою.

Дуже часто герпес на губах з’являється після появи засмаги або при тривалому перебуванні людини в кондиціонованому приміщенні. Так, це провокує появу герпесу, який весь час перебуває в організмі і «чекає» свого часу. Дрімаючий підступний вірус прокидається при зниженні імунітету. Якщо прояви герпесу носять епізодичний характер, протікають легко, то існує досить багато способів як швидко вилікувати герпес на губах.

Найефективнішим засобом для лікування герпесу на губі в народній медицині є олія ялиці. Рекомендується кожні дві години змащувати уражені ділянки олією ялиці, а також перед сном. При нанесенні цієї олії можливе посилення печіння, але тривати воно буде недовго.

У народній медицині для лікування герпесу використовують настоянку прополісу. Через десять-п’ятнадцять хвилин після проведення припікання необхідно нанести на це місце пом’якшувальний крем, найкраще на основі ромашки. Так само підійде і мазь календули.

Існує досить болючий народний засіб лікування губного герпесу, але він дає хороший результат. Необхідно опустити в свіжозаварений і гарячий чорний чай ложку. Коли вона нагріється, прикласти її до місця, ураженого герпесом. Рекомендується повторювати цю процедуру не менше двох разів на день.

Дуже добре справляється з лікуванням герпесу обліпихова олія, олія чайного дерева і гіркого мигдалю. Всі ці олії можна без зусиль знайти в будь-якій аптеці. Щоб скоріше вилікувати герпес, можна змащувати його свіжовіджатим осиковим соком, лимонним соком, а також прикладати до уражених місць використані гарячі пакетики чаю.

Ефективним засобом вважається алоє. Необхідно змащувати герпес соком цієї рослини. На додаток лікування і навіть для профілактики губного герпесу рекомендується щодня пити чайну ложку соку алоє перед кожним прийомом їжі. Сік алоє досить гіркий, тому його можна розмішувати, наприклад, з медом.

Досить незвичним, але ефективним методом лікування герпесу є сірка. Вона завжди є під рукою, а точніше в вухах у кожної людини. Багатьом людям цей метод допомагає дуже швидко – всього за дві-три процедури. Необхідно всього лише витягти з вуха сірку і змастити нею висипання. Особливо дієвим цей засіб є при найперших ознаках появи герпесу на губах.

Ще одним хорошим засобом вважається настоянка з картопляних паростків. Цією настоянкою можна вилікувати ще багато хвороб крім герпесу – зубний біль, чиряки, нариви і лишаї. Тому вона повинна бути під рукою завжди. Ще настойку приймають всередину в невеликих дозах для лікування аденом, міом, пухлин, поліпів, раку. Щоб приготувати настоянку треба у картоплі обламати паростки, які з’являються зазвичай в грудні, якщо картопля лежить в теплому місці. Влітку замість паростків можна використовувати картопляні квітки. Отже, обламати, промити і просушити паростки. Покласти в банку, заливши їх горілкою трохи вище паростків і настояти три тижні. Щоб вилікувати герпес на губах, необхідно готовою настоянкою змочити ватку і припікати ранки.

Якщо на губах відчувається свербіж, але самого герпесу ще не видно, необхідно якомога частіше прикладати загорнуті в серветку кубики льоду до місць, в яких відчувається зуд.

Дата публікації: 27.02.2019 img Поділитися