13 порад успішних жінок, як завжди виглядати привабливою

До вашої уваги практичні поради про те, як виглядати стильно та сексуально і звернути на себе увагу достойних чоловіків. 
 1. “Щоразу, коли виходите на вулицю, неодмінно акуратно й гарно вбирайтеся. Навіть якщо йдете по покупки. Я завше наношу легкий макіяж. Якщо ви вдягнені неохайно, то, за неписаним законом, неодмінно зустрінете красивого чоловіка, а він на вас навіть не погляне”.
 2. „Не забувайте про спорт. Це робить ваші рухи вільнішими, поліпшує м’язовий тонус, робить тіло сексуальнішим. Грайте у спортивні ігри. І не заради того, щоб вигравати. Я прочитала десь, що теніс – це згода співпрацювати, а не можливість руйнувати. Мені подобається думати так і про сексуальні стосунки”.
 3.  „Купуйте одяг, який вам пасує. Багато жінок купують речі, які явно не для них, і це одразу впадає у вічі. Носіть такий одяг, у якому почуваєтеся комфортно. Не конче, щоб ваше вбрання приваблювало чоловіків, головне – аби вам було добре. Тоді ви будете упевнені в собі, жіночні й сексуальні”.
 4. „ Не забувайте про почуття власної гідності. Ходіть так, ніби ви особлива жінка, упевнена в собі”.
 5. „Вигадуйте різні дрібниці для себе. Приміром, носіть сексуальну білизну лишень для того, аби знати, що вона на вас надіта, що внизу, під одягом, ви сексуальні”.
 6. „Якщо перед побаченням ви маєте іще трохи часу, замість душу поніжтеся у ванні. Коли я лежу у ванні з піною і голю ноги, почуваюся просто чудово. Це дуже розслабляє”.
 7. “Стежте за чистотою волосся й акуратністю зачіски. Якщо ви фарбуєте волосся, не забувайте вчасно підфарбовувати його. Немає нічого гіршого, ніж відрослі чорні корені. Мені видається, що жінки поважного віку з довгим волоссям виглядають вульгарно”.
 8. „Куріння – асексуальне”.
 9. „Носіть одіж, яка злегка підкреслює фігуру. Вільні речі натякають на те, що вам є що приховати. Навіть коли вбираєте вільну блузку, припасуйте до неї поясок, аби підкреслити лінію талії. Вільна одіж тільки вказує, що ви намагаєтеся сховати складки жиру”.
 10. „Не фарбуйтеся надто яскраво. Чоловікам це не подобається. Якщо у вас красиві очі, підфарбовуйтеся зі смаком. І неодмінно розтушовуйте рум’яна. Ненавиджу, коли посеред щоки у жінки червона смуга, і вона стає схожою на клоуна. Розтушовуйте їх так, щоби було непомітно”.
 11. „Чоловікам подобаються жінки з нафарбованими нігтями. Принаймні четверо чи п’ятеро чоловіків запитували мене: „Чому ти не робиш манікюр?”.
 12. „Я думаю, що на першому побаченні жінці не варто пити пиво. Потрібно взяти більш жіночний напій”.
 13. „Чоловікам подобаються красиві тіла та довге волосся. Вони шаленіють від жінок, які вміють красиво танцювати й рухатися плавно і невимушено. Вони люблять тих, хто дає їм можливість виговоритися, хто тепліший та спокійніший, хто багато усміхається. Якщо жінка тепла, щаслива, упевнена в собі, чоловік почувається спокійно та легко з нею”.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook