Сім'я Секрет успіху

Три жіночі помилки, які призводять до того, що чоловік починає менше заробляти

Хочете, щоб ваш чоловік заробляв більше? Уникайте цих помилок.

Кажуть, що з однією жінкою чоловік може заробляти більше, а з іншою – може втратити останнє.

І це так. У моєму оточенні є реальні приклади, коли чоловік з низьким доходом за 2 роки поруч з певною жінкою починав заробляти у рази більше.

В іншому випадку все з точністю до навпаки. Чоловік йшов до жінки, з якою почав втрачати бізнеси один за іншим.

Зрозуміло, що багато чого залежить і від того, як дівчинку виховували і від вродженого психотипу, але є ряд, які позначаються на прибутках.

І приведу деякі з них.

1.Жалість до чоловіка і невіра в нього.

Може проявлятися по-різному. Це і ситуації, коли жінка забирає всю матеріальну відповідальність в сім’ї. І в тому, що зменшує свої потреби і бажання, боячись, що чоловік не зможе це реалізувати.

Часто жінка тут займає позицію такого собі рятувальника – Бетмена, отримуючи величезні вторинні вигоди від відчуття своєї значущості.

Жалість – це дуже принизливе і руйнівне почуття по відношенню до чоловіка.

“За кожним успішним чоловіком стоїть успішна жінка” – це фраза, знайома всім. Тільки успішна жінка – це не керівник компанії і навіть не та, яка з ранку до вечора займається будинком і сім’єю. Це жінка, в просторі якої чоловікові хочеться рости і розвиватися.

“Найвища реалізація жінки – це коли гроші до неї приходять через чоловіка” – почула я вперше на тренінгу Синельникова. І це не про те, що вона не може отримувати гроші з інших джерел. Для мене це про жінку, в яку чоловік ХОЧЕ вкладати. Навіть незнайомий.

Приклад. Ви під’їжджаєте на мийку, миєте машину, підходите до каси і чуєте, що за вас вже сплатив чоловік, який поїхав.

2. А тепер про помилку, яку я дуже довго робила. Це, дівчатка, Гординя. Жінці здається, що успішна жінка – це та, яка рухає свого чоловіка.

У деяких це проявляється в тому, що жінка починає “направляти, тренувати, розвивати” чоловіка. Їй здається, що вона знає куди йому йти і як реалізовувати себе.

Часто потім жінка починає заявляти, що “без мене він би не отримав цих результатів”. “Я за ним стою. Без мене він ніщо” – йде трансляція в світ.

3. Жінка не збільшує свої потреби. Ємність прийняття від чоловіка маленька. Чоловік не має потреби рости.

“Бачиш як тобі з дружиною пощастило. Подивися, інші скільки грошей витрачають на салони, а я у тебе економна” – такі слова я чула в сім’ї в дитинстві.

І жила з цього. Все для чоловіка і дітей. Довго жила. Збільшувала свої “хотілки” за рахунок нерухомості та інших “корисностей” для сім’ї. Начебто і ємність мене, як жінки росла і доходи чоловіка під неї, але чоловікові хочеться, щоб жінка розквітала поруч з ним.

Тоді я цього не розуміла. Тому що мислила зі стану бідності та обмеженості ресурсів.

Зараз все по-іншому. Ділюся досвідом, тому що до мене часто приходять в індивідуальний коучинг чоловіки і я бачу, наскільки важлива роль стосунків і мислення жінки.

Автор – Єлєна Свіркіна

Дата публікації: 09.10.2019 img Поділитися