Сім'я Секрет успіху

Здоров’я, достаток і заміжжя. Про що варто попросити у чистий Четвер?

З Чистим Четвергом пов’язані численні народні прикмети. Кажуть, вони додають здоров’я, приносять достаток і допомагають незаміжнім влаштувати сімейне життя.

Поганою прикметою також вважається віддати або винести на вулицю в Чистий Четвер що-небудь зі своїх речей або речей домашнього вжитку.

Щоб у вашому домі завжди були гроші, в Чистий четвер слід зібрати всі заощадження в одну купу і тричі перерахувати: перший раз до сходу сонця, другий раз в полудень і третій – на заході. Таким чином ви не дозволите грошам зникати. Щоб не злякати багатство і гроші, не варто давати в борг паперові купюри або дорогоцінні речі відразу після Чистого четверга. Якщо в Чистий четвер переставляти різні предмети в будинку з одного місця на інше, то в перебігу року не повинно бути проблем з грошима.

Є один популярний обряд на Чистий четвер на гроші. Потрібно налити у відро води і покласти туди дрібні монети, потім помити всі двері і вікна в будинку цією водою. Вважається, що після цього весь рік гроші будуть множитися і множитися. Під час виконання цього грошового обряду на Чистий четвер потрібно говорити: «Грошики, живете – не перекладати, ростіть-розмножуйтесь, ворогу не діставайтесь». Після цього варто вийняти монети і покласти в найвіддаленіший кут в будинку на тиждень.

Після прибирання у Чистий четвер, яке не можна ігнорувати, дівчині потрібно виділити в своєму будинку місце для нареченого, щоб він знав, що його чекають. Наприклад, купіть нову пару капців, звільніть місце у ванній для чоловічих аксесуарів і залиште частину простору в шафі.

У Чистий четвер необхідно взяти квітковий горщик і посадити в нього насіннячко яблука, кажучи про себе: «Насінина, насіннячко, землю пробий! У будинок мій женихів замани скоріше. Амінь! Амінь! Амінь! ». Вважається, що чим швидше з землі з’явиться паросток, тим швидше дівчина стане заміжньою.

Якщо дівчина ніяк не може вийти заміж, нудячись від самотності, потрібно виконати один ритуал на Чистий четвер на заміжжя і любов. Вона повинна помитися, витертися рушником, потім відкласти його. А на Великдень взяти паску, крашанки і віддати їх людям, які просять милостиню. Після цього дівчина зустріне свою любов.

Також одиноким дівчатам потрібно встати зі сходом сонця і вголос сказати: «Як світлий і червоний Чистий четвер, так і раба (її ім’я) для всіх буду прекрасною. Амінь ».

Чистий Четвер – найкращий день, щоб перший раз постригти волосся дитині, якій вже виповнився один рік. Стрижене волосся не викидають, а зберігають у спеціальному полотняному мішечку. Вважається, що це сильний оберіг, який захищає малюка від хвороб і бід. Також в цей день варто підстригти кінчики волосся і жінкам – їх кучері стануть ще красивіше і пишніше.

З Чистим Четвергом пов’язані і численні народні змови. Якщо у вас проблеми зі здоров’ям, обілліть себе водою опівночі цього дня – хвороби зніме як рукою. Якщо ви хочете захистити будинок від злих сил, охрестіть стіни і стелі церковною свічкою і прочитайте ту молитву, яку ви знаєте. А жінкам, у яких ніяк не виходить влаштувати особисте життя, люди похилого віку радять в ніч на Чистий четвер зайти по пояс в річку і попросити Вищі Сили зняти з них вінець безшлюбності.

Дата публікації: 13.04.2017 img Поділитися