Здоров'я та краса Народна медицина

Страждаєте через артрит? Допоможе червоне вино

Виноградне вино – дуже древній напій. Це божественна і неповторна рідина, дарована самою природою. Ним знахарі лікували безліч різних недуг. Висловлено безліч думок про те, що напій зміцнює, лікує і заряджає організм енергією. Корисні властивості вина продовжують вивчатися і сьогодні. Ось що дослідники виявили в вині.

Група науковців з Іраку виявила, що у вині міститься протизапальний природний фітоалексин (фенол), що дає ефект зменшення болю у пацієнтів, які страждають на артрит. Таким знеболюючим компонентом виявився ресвератрол – речовина, що входить до складу шкірки червоного винограду.

Працівники лікарні Кулю в Курдистані провели експеримент за участю 110 пацієнтів з остеоартритом. Протягом трьох місяців половина з них приймала паралельно з мелоксикамом (препарат для усунення болю і запалень) по 500 мг ресвератролу. Інша половина приймала плацебо.

До початку експерименту, а також в кінці, в крові учасників було перевірено зміст запальних біомаркерів. Ці дані допомогли встановити, що в групі добровольців, які приймали ресвератрол, було відмічено значне зниження концентрації запальних елементів, а разом з цим і зменшення болю.

«Результати показали, що пацієнти, які отримували пероральну добавку ресвератролу, мали набагато менший бал шкали болю порівняно з тими, хто приймав плацебо», – розповіли автори експерименту.

Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю! Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Джерело

Дата публікації: 18.04.2019 img Поділитися