Зимова хандра та як її подолати

Нерідко разом з численними ГРВІ та ГРЗ наш організм має боротися ще й із зимовою хандрою чи проявами депресії.

Зимовий час досить часто вносить до нашого самопочуття не найкращі корективи. Скорочений світловий день, негода та морози мають негативний вплив, як на фізичний, так і на психологічний стан людини.

Чому ми відчуваємо хандру саме взимку?

На наш емоційний стан впливають не лише самі почуття та події, які трапляються навколо. Досить великий вплив мають також фізіологічні процеси, які відбуваються в організмі. Серед переважних чинників хандри можна виділити:

  • Брак сонячного світла та скорочення світлового дня в результаті якого організм відчуває постійну втому.
  • Довгий темний період доби викликає надмірне вироблення гормону сну мелатоніну, надлишок якого може спричиняти відчуття постійної сонливості та кволості.
  • Недостатня активність та брак погулянок у холодну погоду – ще один чинник того, що зимові дні викликають стрес в організмі.
  • Незбалансоване харчування та мала кількість свіжих овочів, фруктів та все того ж активного руху, може виникати нестаток гормонів «щастя» – серотоніну та дофаміну, баланс яких є основою гарного самопочуття та задоволення життям . І це ще одна причина зимової хандри.

Цікаві факти про напади депресії у зимовий час

Чи знаєте ви, що жінки більш схильні до проявів сезонного афективного розладу? Також до групи ризику входять люди молодого віку: депресія характерна для тих, кому від 20 до 39 років. А ще кандидати на вплив зимової хандри – це самотні люди, яким під час зимових свят особливо непереливки.

Тож, як боротися з зимовою хандрою?

Почнемо з найбільш простих засобів:

  • Частіше гуляйте на вулиці – перебування на свіжому повітрі не лише дозволить тілу рухатись, але й загартує організм.
  • Збалансований раціон – основа гарного емоційного почуття. Не намагайтеся збільшити рівень серотоніну самими лише солодощами. Мед, фрукти, горіхи, овочі – також можуть стати корисним джерелом вітамінів та вирівняти гормональний баланс.
  • Вітамінна допомога – це важливо! А щоб отримати комплексний препарат, який водночас наповнить нестачу вітамінів та нормалізує природну виробку гормонів дофаміну та норадреналіну, оберіть активну біологічну добавку Депремед.

Препарат Депремед – це комплекс природних компонентів, до якого включені L-тирозин та вітамін В6. Тирозин інакше називають елемент здоров’я метаболізму, тож його основна функція – це баланс гормонів, у тому числі таких вагомих під час хандри, серотоніну та дофаміну. А вітамін В6 – це важливий елемент, нестаток якого спричиняє безсоння та анемію.

Їх комбінація в складі Депремеду допоможе привести до ладу ваш емоційний стан взимку. До того ж приймати дієтичну добавку цілком безпечно, достатньо проконсультуватись з лікарем. Не є лікарським засобом.

Дізнатися більше про ефективний спосіб боротьби з депресією зимового характеру можна за посиланням: https://healthelement.com.ua/ukr/vsi-produkti/item/25-deprimed. Живіть яскраво та весело навіть взимку!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook