Сім'я Стосунки

Знак Зодіаку, який може зіпсувати вам життя

Стосунки деяких людей не складаються за жодних обставин. Більше того, при тривалому контакті вони можуть навіть скалічити життя один одному. Визначає цей конфлікт зодіакальна приналежність людини.

Овен

Овни дуже рідко вдаються до брехні, оскільки звикли діяти прямолінійно. Вони віддають перевагу грубій силі, а не хитромудрим комбінаціям. Звідси їхня правдолюбність, потреба у відвертості. Однак балакучість може запросто занапастити Овнів. Якщо на їхньому шляху трапиться підступний Рак, він легко скористається наївністю людини, і використовує їх у інтересах.

Телець

Важко уявити собі несумісніших людей. Тільці характеризуються своєю повільністю, ґрунтовністю, консерватизмом. Стрільці ж ніколи не сидять на одному місці, змінюють міста та країни, хлюпають енергією та оптимізмом. Ці полюси не притягуються, оскільки життєві інтереси дітей дуже відрізняються. Якщо Стрілець постійно гальмуватиме нерішучого Тельця, то в якийсь момент психіка другого просто не витримає.

Близнюки

Незважаючи на заступництво однієї планети (управитель знаків – Меркурій), ці люди є протилежністю один одного. Врівноважені, холоднокровні та раціональні Діви зневажливо ставляться до легковажних Близнюків. Їм не подобається волелюбність та безвідповідальність мутабельного знака. Дівам постійно хочеться його “виправити”. Але це тільки покалічить життя Близнюків.

Рак

Раки є енергетичними вампірами. Вони керуються емоціями, завжди намагаються відчути людину. Раки не почуваються у безпеці, коли їм це не вдається. Тому контактувати з потайними Водоліями їм категорично не рекомендується. Ці цинічні та холоднокровні представники повітряної стихії зведуть з розуму чутливих Раків.

Лев

Незважаючи на належність обох до вогненної стихії, їхнє перебування в одному місці може закінчитися скандалом. Обидва є лідерами за своєю суттю, ненавидять програвати. Леви до того ж роками формують свою репутацію, постійно перебувають у центрі уваги. Тому перемога Овна та його демонстративна радість можуть серйозно підкосити позиції гордого знаку. Леву не варто навіть зв’язуватися із таким конкурентом.

Діва

Діви демонструють свою холодність лише зовні. Усередині вони досить емоційні, вразливі. А Раки це чудово відчувають, бачать можливість для маніпулювання. Вони майстерно керують беззахисними Дівами, щоразу завдаючи біль представникам знака.

Терези

Якби Терези при знайомстві цікавилися знаком Зодіаку людини, то могли б уникнути великих проблем у своєму житті. Справа в тому, що їм категорично не можна зв’язуватись зі Скорпіонами. Ці люди на рівному місці влаштовують конфлікти, витягують із людини всі сили, пригнічують. Гармонійна психіка Терезів у такі моменти регулярно дає збій. Конфронтація серйозно підриває їхнє емоційне здоров’я.

Скорпіон

Якщо представникам інших знаків Зодіаку не варто зустрічатися, оскільки вони дуже відрізняються один від одного, то цих людей пов’язує дуже багато спільного. І Скорпіон і Лев – обидва звикли домінувати, придушувати оточуючих своєю силою. Однак Лев набагато більш досвідчений у плані управління людьми, оскільки не уявляє своє життя без суспільства. Його впевненість у своїх силах може відіграти вирішальну роль у сутичці лідерів. Скорпіон не витримає поразки, його самооцінка буде неабияк підірвана.

Стрілець

Волелюбні Стрільці не зазнають жодних обмежень. Козероги дуже люблять контролювати оточуючих. Натура перших просто не витримає жорсткої регламентації. Стабільність і консерватизм Козерогів покалічять життєрадісну психіку Стрільців.

Козеріг

Щоб вивести Козерогів із себе, потрібно робити імпульсивні, ірраціональні вчинки. Ці педантичні та прискіпливі люди буквально зненавидять Овнів з першого дня перебування поряд. Емоційні представники вогненної стихії живуть абсолютно неправильно на їхню думку. Якщо ж Овни досягають успіху швидше за Козерогів, то психіці останніх завдається непоправна шкода.

Водолій

Водолії мають унікальний набір якостей: вони здатні передбачати кроки людини наперед, заглядати в майбутнє, змінювати його. Однак будь-яка спроба “виправити” повільного та консервативного Тельця з їхнього боку спочатку приречена на провал. Якоїсь миті розлючений Телець їх просто розтопче.

Риби

Чутливих Риб буде переслідувати постійне почуття недооціненості у стосунках з Водолієм. Егоїстичні представники повітряної стихії ні в що не ставлять потреби пересічних людей. Водолії постійно порушують умови, межі та обіцянки. Подібної неповаги Риби не зможуть терпіти довго. Інакше їхня тонка психіка руйнуватиметься з кожним днем.

Дата публікації: 16.11.2021 img Поділитися