Сім'я Стосунки

Жорстка правда: як чоловіки між собою оцінюють жінок

Спілкуючись між собою, сильна стать немов перетворюється в первісних хтивих самців…

5 критеріїв, за якими чоловіки оцінюють жінок між собою і не зізнаються в цьому:

1. Натуральна чи ні?

Фактор жіночої зовнішності, який чоловіки готові обговорювати годинами, сперечатися і доводити один одному, хто правий, а хто помиляється. Чи свої груди у тієї дівчини чи там все силіконове? А губи, ну адже відразу видно, що надуті, шльопає ними як варениками. Подібні діалоги серед чоловіків супроводжуються відповідними жартами, підколами і вульгарним гумором, який здається їм дуже дотепним.

2. Проста або складна?

Чоловіки ділять жінок на дві категорії. Перша — така собі простачка, що нічого з себе не будує, не набиває собі ціну і відкрита для спілкування без масок і амплуа. Такі дами подобаються тим кавалерам, які не бажають довго добиватися і морочити собі голову.

Друга група — це жінки, які уявляють себе богинями, дуже складними натурами, до яких не “підкатиш” просто так. І на цей типаж є мисливці — ті, хто любить складні шляхи і норовливих дівчат. От чоловіки і обговорюють між собою, ставлячи парі, що за особа потрапила на цей раз — проста як 3 рублі або «зірка», яка буде вироблятися і набивати собі ціну.

3. Наскільки престижно виглядає?

Тут у чоловіків включається система сканування та оцінки жінки — тачка, одяг, брендові шмотки, тюнінг власної зовнішності. З цього сильна стать складає думку, наскільки крута дама, і є шанс підкотити до неї, щоб не здаватися на її тлі повним нищебродом і недоумком, який веде себе як недосвідчений молодик, очманілий від кількості грошей, показухи і понтів.

4. Фігура

Ну, на цей параметр зовнішності жінки протилежна стать сто відсотків зверне увагу. «О, яка попа», «Ось це буфера, я б помацав», «Ніжки нічого такі», «Вигляд ззаду на сто відсотків» — це тільки мала частина епітетів, якими чоловіки обговорюють частини дівочого тіла. При цьому подібні фрази можуть бути видані зовсім випадково під час зовсім сторонньої розмови і обговорення зовсім іншої теми. Але як можна промовчати, коли повз проходить фігуриста цукерка?

5. Норовилива або поступлива

Ще одна жіноча особливість, яку чоловіки люблять смакувати між собою. Яка вона, покірна і поступлива, яка буде виконувати всі прохання і не буде їсти мозок ложечкою? Або непоправна стерва, яка любить закочувати істерики, скандалити і здатна послати мужика далеко і надовго? Теми розмови в чоловічій компанії можуть довго крутитися навколо подібних речей.

За матеріалами

Дата публікації: 09.06.2020 img Поділитися