Захист від сонця: як вибрати ідеальний крем з SPF для обличчя

Захисний крем з СПФ – спеціальний косметичний засіб. Знижує певною мірою негативний вплив на шкіру сонячного випромінювання.

Захисний крем з СПФ – спеціальний косметичний засіб. Знижує певною мірою негативний вплив на шкіру сонячного випромінювання. Випускаються за відпрацьованими технологіями з використанням спеціальних складів та компонентів які через свою натуральність є більш біологічно активними. Класичні креми з СПФ для обличчя містять:

Мінеральні речовини, що утворюють захисну плівку – найбільш поширені, оксид цинку та діоксид титану.

Хімічні складові, що вступають у реакцію з ультрафіолетовими променями і знижують їх активність – оксибензон, окрилен.
До складу можуть входити зволожуючі та пом’якшувальні компоненти. Тому докладна інструкція, як і коли використовувати крем із СПФ представлена виробником для кожного найменування продукції на упаковці або тюбику.

Як правильно вибрати

Слід пам’ятати, що цей вид косметичного засобу має захисні від ультрафіолету функції. Може (рекомендується) використовуватись, у тому числі дітьми та чоловіками. Класифікується з урахуванням ступеня фільтрації у міжнародному цифровому форматі:

  • SPF від 2 до 35 – ступінь фільтрації до 97%, підходить для щоденного використання. Застосовується не лише під час пляжного відпочинку, а й у міських умовах.
  • SPF 50 – максимально можливий санітарний захист від 99,5% сонячних випромінювань.

Вибрати і купити крем з СПФ 50 можна для всієї родини і застосовувати під час відпочинку в «спекотних країнах». Або користувачам, які мають білу, чутливу до УФ шкіру.

Щоденний крем для обличчя з спф як наносити

Профілактика негативного впливу на шкіру сонячних променів повинна проводитись регулярно в літній період та з дотриманням певних правил. Основні з них:

  • Наносити заздалегідь перед виходом надвір (20—30 хвилин).
  • Поступово розподіляти по всій площі ділянок, що захищаються.
  • Фірмовий крем із СПФ відгуки практичних користувачів – проводити додаткову обробку через кожні 2 години, змивати залишки теплою водою після повернення з пляжу, використовувати не тільки для обличчя, а й інших ділянок тіла.

Відповіді спеціаліста на популярні питання

Чи можна наносити на ніч креми з спф?

За відсутності сонячного випромінювання додатковий захист шкіри не потрібний. Не варто вкотре навантажувати її косметичними засобами.

Чи можна засмагнути використовуючи креми для обличчя з спф?

Природне та естетичне потемніння шкіри відбуватиметься навіть при використанні засобу. Необхідно індивідуально підібрати оптимальний ступінь фільтрації.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook