морозиво

З якого віку дітям можна давати морозиво?

Перед кожною мамою рано чи пізно постають питання: з якого віку можна давати морозиво, скільки можна дати і як часто, як правильно вибрати морозиво для дитини? У цій статті ми відповімо на всі запитання.

Відомий дитячий лікар Комаровський запевняє, що молоко є єдиним продуктом, який включає до свого складу велику кількість кальцію. З цієї причини дитині необхідно давати щодня близько 1 літра молока. Якщо малюк не любить молоко, його можна замінити морозивом. Фахівці стверджують, що морозиво містить всі складові молока: амінокислоти, мінеральні речовини, білок, вітаміни. При цьому молочні інгредієнти в морозиві знаходяться в гомогенізованому вигляді. Саме тому воно так легко засвоюється організмом.

Крім того, морозиво, як і багато інших солодощів, піднімає настрій, так як активізує виробництво серотоніну. Вуглеводи, які знаходяться в морозиві, легко засвоюються. До того ж це необхідна їжа для мозку будь-якого школяра. Та й почуття голоду зникає після однієї порції морозива.

Багато батьків за допомогою морозива гартують шийку дитини. При цьому важливо щодня давати його маленькою ложечкою, щоб організм дитини звикав і отримував тільки користь. 

Обережно: морозиво

Комаровський попереджає батьків, що морозиво не є повноцінною їжею. А малюки вживають його в більшості випадків між прийомами їжі, що негативно позначається на стані зубів дитини. Та й апетит після морозива не такий хороший. Безумовно, не страшно, якщо малюк з’їсть морозиво після основної їжі – на десерт. Однак батьки повинні давати дитині морозиво близько 2-3 разів на тиждень, не частіше, так як може виникнути карієс. Після морозива дитина повинна обов’язково почистити зуби або хоча б прополоскати рот. 

Кому морозиво протипоказане?

Якщо у малюка є захворювання шлунково-кишкового тракту, хвороби жовчовивідних шляхів і холецистит, то морозиво в цьому випадку протипоказане. Та й діткам із зайвою вагою також морозиво не рекомендується. І навіть морозиво у вигляді фруктового льоду не є виходом, оскільки воно має велику кількість цукру. Не дозволено морозиво і малюкам, у яких спостерігається алергія на білки, що входять до складу молока, а також тим карапузам, у яких часто виникають фарингіти, ангіни і тонзиліти. При карієсі і діабеті також варто відмовитися від цих ласощів.

Якому морозиву віддати перевагу?

Безумовно, краще робити його в домашніх умовах. Якщо ж на прогулянці дитина вимагає ці ласощі, віддайте перевагу простому пломбіру, без наповнювачів і барвників. Вдома можна побалувати дитину молочним коктейлем, в який входить морозиво, фрукти і молоко. Купуючи морозиво, обов’язково дивіться на упаковці термін придатності і його склад. В морозиво для дітей не повинні входити рослинні жири і саломаса. Якщо бачите напис “Морозиво з комбінованим складом сировини” – відкладіть його в сторону, якщо хочете, щоб ваш малюк був здоровий.

Читайте також:

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook