Чому чоловіки заводять коханок: найпоширеніші причини

Що спонукає чоловіків ходити на ліво і що робити жінкам, щоб чоловіки залишалися вірними?

Так, серед чоловіків є патологічні зрадники, але не всі. На це чоловіків штовхають певні чинники і певні дії їхніх дружин. Які саме, дослідив британський знавець стосунків Ді Холмс. Дослідник назвав найпоширеніші причини подружніх зрад і пояснив, чому чоловіки заводять коханок, повідомляє 24tv.ua.

ОБРАЗА
Якщо дружина надто багато працює, подорожує або забагато часу проводить із подругами, то чоловік може відчути, що до нього ставляться зі зневагою. Аби повернути відчуття власної гідності, чоловік може завести собі коханку. Дружині варто сприймати таку форму зради, як відчайдушний спосіб чоловіка привернути до себе увагу.

БРАК ІНТИМУ
Якщо дружина регулярно відмовляє чоловікові у ліжку, це може змусити партнера шукати задоволення на стороні. Втім, до такого виду зрад зазвичай вдаються не тільки ті чоловіки, які хочуть досягти сексуальної розрядки, але й ті, які зневажливо ставляться до своєї постійної партнерки.

НЕВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ
Якщо чоловік не є самодостатньою та впевненою в собі особистістю, він може мати цілу низку комплексів. Наприклад, постійно думати про те, чи зможе він завоювати жінку, яка молодша за нього? Тобто йому може бути добре з дружиною, але він хоче довести собі, що як і раніше може бути привабливим для інших.

ПАТОЛОГІЧНИЙ ЗРАДНИК
Не варто відкидати і той варіант, що чоловік може просто не сприйматися моногамію. Проблеми з емоційною прихильністю, фобія довіри або сексуальна залежність – все це змушує деяких чоловіків відганяти від себе навіть думку про те, щоб все життя провести з однією жінкою.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook