Відпочинок Сім'я

Веселий гороскоп: як готуються до Нового року представники різних знаків Зодіаку

До Нового року залишається не так і багато часу, і для всіх знаків Зодіаку розпочинається зворотний відлік. Готуємося, друзі!

Якщо збираєтеся випивати на Новий рік в оточенні не дуже добре знайомих людей, техніка безпеки рекомендує заглядати товаришам по чарці в паспорт, аби дізнатися дату народження. Про всяк випадок.

Козеріг
shutterstock_120704269

Головна проблема Козерогів при підготовці до Нового року – це їхній день народження. Планування прийдешніх свят стоїть на двох китах: «Скільки в мене грошей?» і «В якому стані моя печінка?». Досвідчені Козероги трансформують цих китів в єдиний моноліт: «Скільки коштує донорська печінка?». Від відповідей на ці питання й залежить усе – відсвяткувати все відразу або все-таки розбити вечірку на два етапи. Плюси другого варіанту очевидні (подарунків буде більше), мінуси ж залежать від стану печінки. У результаті, як правило, все впирається в конкретні дати – ймовірність рішення відстрілятися за один раз прямо пропорційна проміжку між днем народження і 31 грудня.

Водолій
shutterstock_212469244

Водолій до Нового року готується ретельно – Водолій голить ноги. Якщо, звичайно, це дівчинка-Водолій. Хлопчик-Водолій ноги голити не стане, але суть від цього не зміниться – в новорічну ніч Водолії хочуть пити і кохатися. А Водолії, як всі ми знаємо, це такі спеціальні істоти, які навіть до власного «апчхи» підберуть потужну екзистенціальну тезу. Тому відмову від галасливої вечірки на користь сексу вони мотивують простим, але вбивчим аргументом: «Як зустрінеш, так і проведеш».

Риби
shutterstock_67720747

З одного боку, можна піти до Петренків. Але у Петренків будуть Симоненки, а я їх не виношу. З іншого боку, вечірка в клубі – це погана музика, яку ти не можеш вимкнути, ідіотські конкурси і дуже багато майонезу в салаті. Можна було б, звичайно, поїхати в стару компанію і провести свято з людьми, яких не бачив вже багато років, але у мене появився прищик. Риби не знають, як зустрічатимуть Новий рік. Риби ще не вирішили. Тому що все складно.

Овен
shutterstock_65341165

Овен не готується до 31 грудня – не той масштаб. Нормальний Овен за 60 секунд розписує все аж до Різдва, а краще – до Водохреща. Лазні, сани і до циган. Якщо у Овна невеликий бюджет, то він сам виступить у ролі банщика, ведмедя, який танцює, візника і його коня. Якщо ж Овен не особливо обмежений у коштах і все-таки зловить кураж, то до кінця січня не дуже твереза Земля ризикує наштовхнутися на небесну вісь. При цьому часу на підготовку Овнам не потрібно – у них все це якось само собою виходить.

Телець
shutterstock_224059279

У класичних Тельців свято розплановано по годинах ще в березні. Середньостатистичний Телець точно знає, куди він піде, у що буде одягнений і як він «ні за що не буде пити». Телець 80-го рівня починає варити холодець за два тижні до свята. За п’ять хвилин до бою курантів у Тельців повна духовка їжі, а сам Телець, зачинившись у ванній, буде дописувати квартальний звіт, бо його теж потрібно встигнути. Власне, на планах «дописати квартальний звіт» прекрасна гармонія і зруйнується. Тому що Тельців, які «ні за що не будуть пити» – не буває. Куди понесе тільця? Та куди завгодно. Хоч ось до Овна, у того якраз нестача візницьких коней і ведмедів.

Близнюки
1_shutterstock_158031893

Новий рік приходить до Близнюків раптово. «В якому сенсі – сьогодні тридцять першого?», – Розгублено уточнюють вони, – «Учора ж було десяте». Після чого Близнюки кілька разів ляскають очима на календар… Перемагаючи закони фізики однією лівою, Близнюки перетворюють нашу планету в чорну діру, де хвилина прагне до нескінченності. Класичні Близнюки за три з половиною години встигають постригтися у вже закритій перукарні, приготувати закуски на двадцять персон і написати новорічну п’єсу для гостей. Ах так, і ялинку купити. Після чого падають в крісло і стогнуть: «Дайте мені вже випити, фашисти».

Рак
1_shutterstock_65256415

Новий рік для Рака – свято інтимне і планується відповідним чином. Або сім’я, або найближчі друзі. Бо це ж важливо. Весь грудень Рак буде рефлексувати на теми «що їм подарувати?» І «раптом їм не сподобається, може, поміняти, поки не пізно?». Але це все, має місце бути, якщо Рака хтост непередбачливо не напоїв в середині грудня: п’яний Рак перетворюється в Овна і може випадково купити квитки в Таїланд. А рефлексувати почне, коли в лютому протверезіє на Самуї.

Лев
1_shutterstock_163121066

Лев за ціною не постоїть. Він готується до свят ретельно і продумано. З толком і з розстановкою. У його гостей буде найсмачніша їжа, цікава культурна програма і найкращі подарунки. Гості будуть сидіти під найкрасивішою ялинкою і слухати найкрутішу музику. При цьому всі ці радощі життя Лев подарує рідним і близьким абсолютно безоплатно. Йому цілком достатньо того факту, що ви, нікчеми, чітко усвідомлюєте, хто тут цар звірів, а хто так – горобець.

Діва
shutterstock_234602512

Тут два фактори: 1) Діви обожнюють свята; 2) Діви – натури діяльні. Якщо покласти обидва чинники в одну колбу, то утворюється суміш, де важка частина (олів’є) опускається на дно, а покриває її більш легка частина (перемазана майонезом сукня). При реакції виділяється вибухонебезпечна рідина, кислотністю pН 7,4 (сльози). Свято – настільки культова подія, що просунуті Діви здатні навіть влаштувати позаплановий ремонт, щоб увійти в новий рік з оновленим будинком. Як правило, все це закінчується милою вечіркою з іграми на тему: «Обережно, не спіткніться» і гостями, які заснули, обійнявши листки з гіпсокартону.

Терези
shutterstock_233187535

Терези запланували десять варіантів зустрічі Нового року. І ще три запасних. Проблема в тому, що потрібно вибрати. А все таке смачне… Тому досвідчені терези плануванням не заморочуються, а у відповідь на наполегливі запитання другої половини махають рукою, мовляв, треба дожити, ще два тижні, а раптом бурулька на голову? Так що, незважаючи на свій природний дуалізм, це наймудріший знак Зодіаку.

Скорпіон
1_shutterstock_91623578

Скорпіон готується ретельно. На 146% готується Скорпіон. Тобто, він зробить бразильську епіляцію, навіть якщо йому належить всю новорічну ніч стояти в костюмі білого ведмедя. При цьому Скорпіон чітко віддає собі звіт в тому, що він буде зіркою цієї (і будь-якої іншої) ночі, навіть якщо прийде кошлатий і в піжамі. Але все одно готується. Тому що назвався Скорпіоном – лізь у стрази.

Стрілець
1_shutterstock_236087614

Стрілець планує спати. Бо скільки можна ж уже?! “Значить так, – вирішує Стрілець. – Спершу я відсипаюся годин до двох. Потім їм. Потім ліниво читаю Фейсбук, попиваючи алкоголь. Потім лягаю спати, щоб до Нового року бути у формі. Слухаю куранти, всіх цілую, лягаю спати”. Чудовий план. Хоч і жодного разу не спрацював, але прекрасний і сам по собі, і в якості мрії.

Дата публікації: 18.12.2019 img Поділитися