Сім'я Стосунки

Як перестати жити для чоловіка і почати жити для себе

Кожна з нас з дитинства звикає до думки, що головне – зустріти принца і вийти за нього заміж. У тих казках ми забуваємо, що головне – це не принци, а ми самі.

Взаємна підтримка – відмінна якість, яка здатна зміцнити пару. Але розчинятися в інших не на руку ні жінці, ні стосункам. Тому варто дещо переглянути час і сили, які ти приділяєш чоловікам і почати приділяти їх собі.

Для цього варто зробити зовсім небагато:

1. Вчися

Життя – постійне пізнання чогось нового. Розчиняючись в чоловікові, ти починаєш цікавитися тільки його життям. А навчання – це спосіб розширити власні межі, завести нових знайомих, прокачати інтелект і фінансові можливості.

Все рівно, що це буде: вокал, курси акторської майстерності або фінансова аналітика. Учи те, що цікаво саме тобі.

2. Приділяй час собі

Звикай проводити час на самоті і отримувати від цього задоволення. Адже інші люди, навіть коханий чоловік, не завжди можуть бути поруч. Навіщо чекати, поки хтось прийде і розвеселить тебе? Радій сама!

Від походу в салон краси і на шопінг до кіновечора з улюбленими мелодрамами та жахливо шкідливою піцою.

3. Заведи хобі

Ми цілком віримо, що твоя любов до риболовлі і мотоциклів виникла не через те, що їх любить твій чоловік. Просто збіг. Але пошукай щось, що сподобається тільки тобі. І отримуй задоволення від цього.

Як тобі ідея інтелектуальних вікторин? Йоги? Танців зумба? До речі, якщо молода людина в твоє особисте хобі не допускається, то подруги тільки вітаються.

4. Відпочивай окремо

Не тільки хобі, а й вихідні дні рідко, але потрібно проводити окремо. По-перше, це доведе вам обом, що розважатися ви вмієте і самі, але з половинкою – краще.

По-друге, дасть час скучити одне за одним.

5. Будь потрібною

Багато з нас розчиняються в чоловіках, щоб відчувати себе потрібними. Будь потрібною, але не тільки йому. Можна зайнятися благодійністю і волонтерською роботою: це з лишком покриє всі потреби допомагати комусь.

Люби себе і ця любов передасться всім навколо, в тому числі і твоєму чоловікові!

Дата публікації: 08.06.2021 img Поділитися