Здоров'я та краса Кухня

Який хліб краще купувати: запакований чи ні?

А ви впевнені у тому, що купуєте дійсно якісний і корисний хліб?

27.08.2018 11:45

Досить часто можна почути, що хліб в упаковці не такий смачний, як хліб без упакування… Що люди проти пластику, тому не купують запакований хліб… Що він дорожчий, ніж хліб без упаковки… Якому з цих аргументів ви віддаєте перевагу?

Звісно, купувати хліб в упаковці чи без – особистий вибір кожного. Однак дозвольте поділитися з вами 10 причинами, чому більшість освічених та успішних людей віддають перевагу упакованому хлібу. Можливо, після ознайомлення з ними ваша думка зміниться.

1. Упаковка захищає хліб від мікроорганізмів, які супроводжують виріб від моменту виходу з печі до споживання

Упаковка потрібна для того, щоб убезпечити продукт від можливого недотримання санітарно-гігієнічних норм працівниками під час транспортування виробу в торгові точки та від контакту виробу з різними поверхнями та руками інших споживачів.

2. Упаковка допомагає хлібу довше залишатися свіжим

Хліб без упаковки при зберіганні втрачає вологість м’якушки, тому швидше черствіє. Тоді як упаковка дозволяє щонайменше вдвічі довше зберігати продукт свіжим та ароматним.

3. Упаковка виступає гарантом захисту продукту від підробок

За допомогою упаковки відомі виробники борються з підробками продукції. На упаковці вказана назва виробника продукції, який несе пряму відповідальність за її якість. Також вказаний номер партії та бригади, яка пакувала хліб. Купуючи хліб без упаковки, ви позбавляєте себе можливості доступу до цієї інформації для перевірки чи оскарження якості продукту

4. Матеріал упаковки – безпечний для здоров’я

Для пакування хлібобулочних виробів використовують пакувальні матеріали, застосування яких у контакті з харчовими продуктами, дозволено центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я. Пакувальні матеріали враховують особливості продукту з делікатною текстурою, відносно коротким строком придатності та відповідає діючим державним стандартам.

5. Упаковка дозволяє хлібу «дихати»

Сучасна упаковка, в основному, перфорована, має невеликі отвори, які дозволяють хлібу «дихати», не зазнаючи стороннього впливу середовища.

6. Упаковка для хліба, як етикетка для одягу, говорить про його характеристики

На упаковці запакованого хліба, окрім інформації про виробника, ви знайдете інформацію про склад продукту, інгредієнти, які до нього входять, дату виготовлення та умови зберігання Тоді як про складники хліба без упаковки можна лише здогадуватись.

7. Упаковка допомагає економити час на покупки

Індивідуальна упаковка хліба дозволяє швидше розпізнати продукт на полиці поруч з аналогічними виробами та робити вибір перевірений досвідом.

8. Упакований хліб – практичний у використанні

Упакований продукт – зручний у транспортуванні з магазину додому, під час поїздок на природу, тощо. Важко навіть уявити, як можна без упаковки перевозити та зберігати нарізаний хліб.

9. Упаковка – стильний елемент продукту

Погодьтеся, зовнішній вигляд товару відіграє не останню роль під час здійснення покупки. Естетична упаковка з якісним друком, тихим та прозорим пакувальним матеріалом тішитиме око навіть найвибагливішого покупця.

10. Ціна на запакований хліб – доступна

Ціни на запакований хліб та хліб без упаковки критично не відрізняються, а безпечність споживання хліба, що зберігається упакованим – очевидна.