Яких жінок вибирають чоловіки різних знаків Зодіаку

Астрологи стверджують, що у багатьох представників того чи іншого знаку Зодіаку існує свій ідеальний образ жінки. Не біда, якщо ваш об’єкт симпатії вибирає жінок, не схожих на вас. Довідавшись про його переваги за знаком Зодіаку, у вас з’являться всі шанси завоювати його серце, ставши жінкою його мрії.

Овнам подобаються активні та цілеспрямовані жінки. Навряд чи вони звернуть уваги на сіру мишку. Жінка їх мрії повинна завжди добре виглядати, бути у відмінному настрої і слідувати своїй меті. Вона повинна випромінювати впевненість, позитив і енергію.

Тельці віддають перевагу розумним і раціональним жіночкам. Легковажність і дурість вони не оцінять. Представники цього знаку хочуть бачити поруч із собою активну жінку, яка проявить себе і як добра господиня, і як віддана однодумиця. Тельці люблять у жінках надійність, розум і сміливість.

Близнюки люблять самі завойовувати і розгадувати жінок. У представниць слабкої статі їм важлива таємничість і недомовленість. Їх чіпляє те, коли вони не до кінця впевнені в тому, чи любить вона чи ні. Їм сподобається жінка, яка дасть їм можливість поміркувати і проявити фантазію.

Раки люблять, вольових жінок, лідерів, які зможуть допомогти їм у вирішенні їх проблем. Вони цінують хазяйновитість, красу і духовний світ жінки. Раки будуть захоплюватися тією, яка стане для них поводирем у житті, буде спрямовувати і давати поради.

Леви люблять жінок, які чимось виділяються з натовпу. Зовнішньому вигляду своєї обраниці вони, як правило, не надають особливого значення. Їм набагато важливіша сама особистість жінки і те, як вона підносить себе. Представників цього знаку може зачепити те, що для інших не буде основним фактором при виборі супутниці життя.

Дівам подобаються жінки-кар’єристки. Романтичні і чутливі натури припадуть їм не по душі. У жінок вони цінують їх ділову хватку, амбіційність і силу волі. Поруч з собою вони хотіли б бачити практичну жінку, яка б займала важливу посаду і користувалася авторитетом у суспільстві.

Терези люблять жінок товариських і комунікабельних. Для них дуже важлива думка близьких людей, особливо друзів. Так що жінка мрії повинна їм сподобатися. Крім того, ідеальна жінка для чоловіка-Терезів повинна мати відмінні зовнішні дані, бути розумною, освіченою і мати багато інтересів.

Скорпіони вибирають витончених, стильних, розумних і сильних жінок. Вони люблять жінок-лідерів, однак у стосунках намагаються придушити її лідерські якості. Представники цього знаку люблять щирість і різноманітність. Ідеальна жінка Скорпіона ніколи не повинна змушувати його нудьгувати. Вона повинна тривалий час тримати його на певній дистанції, щоб закохати в себе.

Стрільці люблять красивих доглянутих жінок. Їх ідеал – акуратна, приваблива і легка на підйом жінка. Їй не обов’язково бути розумною, Стрільці не терплять, коли їм говорять, що робити, тому і вибирають собі простакуватих і трохи неосвічених жінок. Представники цього знаку цінують у представниць слабкої статі відданість, легкий норов і дитячу безпосередність.

Козероги хочуть бачити поруч із собою жінку з сильним характером. Добре, якщо вона вже займає високий соціальний статус. Якщо тільки прагне до цього – теж непогано. Для представників цього знака в жінці важлива її манера триматися в суспільстві, її розум, практичність, раціональність, впевненість і непохитність.

Водолії мріють про ту, яка буде розділяти з ними всі їхні інтереси, погляди на життя. Однак таку досить складно знайти. Не всі жінки вирушать разом з ними на підкорення Евересту або спокійно відреагують на відсутність свого обранця вдома цілу добу. Водолії цінують лояльне ставлення до них, жіночність і активність.

Риби вибирають спокійних і романтичних дам. Жінка їх мрії – красива, чутлива, довірлива і господарська. Вона обов’язково повинна прислухатися до його думки і в усьому йому довіряти. Увагу Риб приверне ще й та, яка буде захоплюватися ним і постійно робити комплімент.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook