Духовність Життєві історії

Чому не можна зберігати фотографії померлих

Після смерті близької людини, фотографія – це те, що нагадує нам про померлого і дарує теплі спогади. Тому зовсім не дивно, що ми зберігаємо її. Але езотерика стверджує, що берегти такі знімки потрібно за особливими правилами, щоб уникнути впливу мертвої енергетики на живих людей.

Фото небіжчика так чи інакше пов’язане з світом мертвих. Коли людина йде з життя, таким чином підтримується її зв’язок зі світом живих. Необхідно знати кілька правил, як правильно зберігати знімки померлих.

Ні в якому разі не розвішувати фото небіжчиків по дому і не дивись на них часто, так як це забирає енергію у живої людини і залишає її без захисту, що в свою чергу призводить до погіршення психічного, емоційного і фізичного здоров’я.

Особливу небезпеку мають фото з похорону. У деяких місцевостях прийнято робити знімки з кладовища, але це дуже погана традиція: такі фото не дадуть живій людині забути про трагедію і заспокоїтися. Тому якщо у вас є такі – позбудьтеся від них якнайшвидше.

Зберігайте їх окремо від фото живих і в чорному пакеті або папці. Якщо на зображенні і живі, і мертві, то краще обрізати знімок, щоб відокремити негативну енергетику.

Немає нічого страшного, якщо фото лежать в альбомі, і ви зрідка переглядаєте їх. Головне – не захоплюватися: занадто частий перегляд призведе до погіршення емоційного стану.

Є також думка, що відкривати папку зі знімками покійних варто тільки в дні поминання покійних.

У психологів є своя думка з цього приводу. Вони кажуть, що ми боїмося вішати фото мертвих лише тому, що вони нагадують нам про швидкоплинність життя і про те, що настане день, коли ми покинемо цей світ.

Вони також радять обов’язково пробачити покійному. Коли ми це зробимо, знімок буде викликати не скорботу і смуток, а приємні спогади, пов’язані з цією людиною.

Не секрет, що кожна фотографія має енергетику, тому до їх зберігання варто поставитися з особливою серйозністю.

Джерело

Дата публікації: 21.06.2022 img Поділитися