Сім'я Стосунки

Нічого не буває випадково, навіть підписи до фотографій у соцмережах

Не знаю, як ви, а я вдумливо ставлюся до фотографій, де, наприклад, доросла жінка цілує, обіймає свого батька та підписує: “Мій найкращий та єдиний чоловік”. Або інша доросла жінка обіймає свого сина і підписує: “Мій найулюбленіший чоловік”. Ви, звичайно, можете сказати, що це лише слова, але я не погоджуся…

Вербальне відображення того, що відбувається у житті

Ви, звичайно, можете сказати, що це лише слова, але я не погоджуся. Це вербальне відображення того, що у людей відбувається у житті. Майже, напевно, можна сказати, що у цих жінок невдале особисте життя або, швидше за все, повна його відсутність.

Ну, як інакше? По-іншому не може бути, оскільки місце коханого (більше того, єдиного) чоловіка вже зайняте. Відбулося змішання ролей. Улюблений чоловік у житті жінки має існувати окремо від батька та сина.

Можете сказати: “У мене і чоловік – коханий чоловік, і син – коханий чоловік”, і я майже зі стовідсотковою гарантією можу стверджувати, що між сином та батьком у сім’ї – явна конкуренція.

Син може бути улюбленим хлопчиком, улюбленим сином, батько – улюбленим татком, папулею. Але коханий чоловік – це інший чоловік. Навіть у думках у жінки для нього має бути окреме місце, якщо жінка хоче знайти свою пару і жити в парі щасливо.

Ну, уявіть тільки, якщо дорослий чоловік розмістить фотографію зі своєю мамою та підпише: “Моя кохана та єдина жінка”. Як ви, жінки, це сприймете? Чи захочете вступати у конкурентну боротьбу з мамою? І чи захочете починати стосунки з цим чоловіком?

НІЧОГО НЕ БУВАЄ ВИПАДКОВО, навіть підписи до фотографій у соцмережах.

Збалансована, зріла людина інтуїтивно відчуває ці нюанси, і такий чоловік підпише фото з мамою – “моя кохана матуся”, фото з донькою – “моя кохана дівчинка”, а жінка підпише фото із сином – “мій коханий синулька”.

Дата публікації: 28.01.2022 img Поділитися