Відпочинок Сім'я

ТОП-5 порад, як правильно підготуватися до фотосесії

Плануючи фотосесію, люди очікують мати фотографії, як у глянцевому журналі, а одержавши їх у фотографа, доволі часто засмучуються, що не вийшло як у моделі.

Плануючи фотосесію, люди очікують мати фотографії, як у глянцевому журналі, а одержавши їх у фотографа, доволі часто засмучуються, що не вийшло як у моделі. Для того щоб результат вас потішив, варто знати деякі хитрощі. Я зібрала для вас ТОП-5 порад професійних фотографів, які допоможуть вам підготуватися до зйомки.

Порада № 1 — подбайте про настрій

Позитивний настрій допомагає людині розслабитися і налаштуватися на процес зйомки. Сприймайте фотосесію як цікаву і захоплюючу подію вашого життя. Отож, залиште свої проблеми і щоденні клопоти вдома. Йдучи у фотостудію частіше посміхайтеся, і ваш настрій буде покращуватися.

Якщо ви сором’язлива людина, то кілька днів перед фотосесією проводьте удома репетиції. Погортайте глянцеві журнали або подивіться фотосесії на сайті YiLin. Оберіть кілька фотографій, які вам сподобалися. Вдягніться, зробіть макіяж і повторіть позу моделі. Репетируйте до тих пір, поки не почнете одержувати задоволення від процесу й результату. Для створення гарного настрою можете включити улюблену музику. Збираючись на фотосесію, прихопіть із собою диск, під який ви проводили репетиції, це вам допоможе спіймати потрібну хвилю.

Порада № 2 — не думайте, що фотошоп всесильний

За допомогою фотошопу можна скоректувати або приховати багато недоліків зовнішнього вигляду, але йому не все під силу. Тому заздалегідь продумайте свій макіяж, який підкреслить ваші красиві риси обличчя і скоректує те, що вам не хочеться демонструвати: широке обличчя, близько розміщені очі тощо. Якщо у вас є невеликий животик, то вдало підібраний одяг його приховає. Детальніше про вибір одягу на зйомку можна прочитати тут yilin.com.ua.

Порада № 3 — скористайтеся послугами професійного візажиста

Спеціалісти вважають, що для якісної фотографії необхідно приблизно в півтора рази більше косметики, ніж у повсякденному житті. Якщо фотографії робляться у студії, то слід обмежити використання косметики з ефектом блиску. Вона в студії блищить сильніше, ніж на вулиці чи в іншому приміщенні.

Професійний візажист знає всі тонкощі правильного макіяжу для фотосесії і зможе підібрати вам вдалий образ. Вам потрібно буде тільки прихопити із собою в студію пудру й матуючі серветки, щоб час від часу поправляти макіяж.

Порада № 4 — знайте, що не можна робити перед зйомкою

За день до зйомки не варто робити наступні речі:

  • відвідувати солярій — на фотографіях ви буде виглядати старшою, ніж є насправді;
  • пити багато рідини, щоб появу обличчя не набрякло;
  • вживати алкогольні напої у великій кількості;
  • робити чистку обличчя, після якої може з’явитися почервоніння і подразнення шкіри.

Вищипувати брови можна не пізніше ніж за 3 години до зйомки, щоб зійшло почервоніння.

Порада № 5 — обов’язково виспіться

Людину, яка мало спить, видають очі. Навіть після фотосесії у суперпрофесіонала і якісної обробки на фотографіях буде змучена жінка-вамп.

Якщо ви під час підготовки до фотосесії скористаєтеся всіма порадами, а в студії максимально розслабитеся і повністю довіритеся фотографу, то вийдуть хороші знімки.

Дата публікації: 21.10.2019 img Поділитися