Якщо ваш чоловік робить з вами ці 8 речей, виходьте за нього заміж!

Любить? Чи не любить? Якщо ви сумніваєтеся, чи справді ваш чоловік відчуває до вас це тепле і прекрасне почуття без паніки.тІснує 8 речей, які роблять тільки чоловіки, які справді люблять свою жінку...

1. Він уважно слухає вас.

Увага – це найвища форма поваги. Тому в цьому дійсно є сенс: якщо ваш партнер дійсно вас любить, він стежитиме за тим, що ви кажете, і намагатимемося зрозуміти, що ви хочете сказати.

Якщо ваш чоловік регулярно запитує про ваші справи та життя, вашу думку, ви можете бути впевнені, що він високо цінує вас.

2. Він сперечається з вами.

Ви – люди. Траплятимуться моменти, коли ви не погодитеся один з одним. Те, що це відбувається – означає, що ваш чоловік теж переживає і не хоче від вас закриватися.

З іншого боку, чоловік може відсторонитися і ховатися у свою зону комфорту, не намагаючись вирішити проблему. Це також не варіант!

Шукайте людину, яка вмітиме висувати аргументи та йтиме на компроміс.

3. Він іде на жертви заради вашого щастя.

У всьому має бути здоровий баланс. Зрештою у всіх бувають свої справи.

Проте! Якщо ваш чоловік витрачає свій час і енергію на те, щоб бути з вами, коли у нього є інші справи (ну окрім найважливіших), то він точно вас любить.

4. Він бореться за ваше кохання.

Він розуміє, що у ваших стосунках можуть виникати проблеми. Він вирішує прийти вам на допомогу, бути вашою підтримкою та опорою.

Він відкрито говорить про те, що йому пощастило з вами, і намагається зробити все, щоб ви розуміли, що ви – це головне у житті. Він завжди знаходить можливість зустрітися з вами або зателефонувати, щоб дізнатися, як у вас справи.

5. Він пишається вашими здобутками.

Він знає, що деякі моменти та події у вашому житті дуже важливі для вас.

Якщо він поряд з вами в такі моменти, ми можемо вам значною мірою гарантувати, що він любить вас і хоче показати, що він завжди поруч, коли ви цього потребуєте.

6. Для нього ви виглядаєте красиво навіть у найважчі дні.

Його любов сильна, якщо він знаходить вас найкрасивішою навіть з жирним волоссям, у старій піжамі, зовсім без косметики і не виспаною!

7. Він піклується про вашу родину та друзів майже так само, як і ви.

Він прислухається до деталей із життя ваших друзів.

Коли ваші друзі або близькі люди поруч, він намагається спілкуватися з ними і, здається, дуже зацікавлений у тому, щоб потоваришувати з людьми, які важливі для вас.

8. Він не боїться бути вразливим.

Коли на горизонті складна ситуація, він не боїться зустрінеться з нею віч-на-віч. Він візьме вас за руку, і ви РАЗОМ переступите свою зону комфорту, щоб РАЗОМ впоратися з усіма проблемами.

Пам’ятайте, що ми всі люди і схильні помилятися. Тому, якщо чоловік не приділяє вам весь свій день, це не означає, що його любов до вас не сильна.

Найважче знайти золоту середину, але головне – щиро намагатися.

За матеріалами

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook