Життєві історії Сім'я

Допомагаючи комусь, ми не стаємо святими

Навіть найменші добрі справи роблять життя кращим. Допомагаючи комусь, ми не стаємо святими. Ми стаємо нормальними!

Навіть найменші добрі вчинки роблять світ кращим.

Мені 20 років. Я підробляю прибиральницею у величезному супермаркеті. Нещодавно, коли я мила підлогу, до мене підійшов дідусь зі словами: «Дякую вам за чистоту! Я знаю, яка це праця, — сам мив підлогу 20 років», — і вклонився. Як же мене зворушила його похвала, а тим більше уклін… Я заплакала.

Мій брат, такий суворий рокер у чорному одязі, коли їде на байку і бачить руку, що стирчить з вікна іншої машини, кладе в неї цукерку.

Зі мною в реабілітаційному центрі лежить двометровий чоловік років 45. Йому дуже боляче займатися ЛФК, але він ні м’язом не показує, які пекельні болі терпить.

Сьогодні йому привезли його величезного пса, і він обійняв його двома руками, вив уголос.

Коли я була маленькою, бабуся приходила з ринку, приносила мені всякі смаколики і казала, що зайчик передав. А зараз вона лежить, майже не ходить, і я їй приношу всякі ласощі і говорю: «Бабуль, я від зайчика принесла». Люблю свою бабусю.

Їду сьогодні в метро, ​​слухаю музику, а поряд зі мною підсідає бабуся. Чемно просить вимкнути телефон, у неї кардіостимулятор барахлить. У цей момент можна було побачити, як весь вагон почав вимикати телефони.

Коли у мене виявили рак, наша кішка постійно спала на мені. Потім вона захворіла, у неї також виявилася онкологія. Тепер вона померла, а я одужала. Плачу і дякую їй за все, адже в мене чоловік та двоє дітей…

Наші сусіди — старенька бабуся з дідусем. Щодня вони виходять посидіти на лавці біля будинку і завжди тримаються за ручку. Сьогодні, коли була в саду, почула їхню розмову. Вона скаржилася на різні болі, а він: “У тебе є я, у мене є ти, що нам ще потрібно?”

Ніколи не вважала голубів розумними птахами. Але днями у сусідньому під’їзді померла бабуся, яка годувала безпритульних тварин. На її голос збігалися всі навколишні кішки та собаки. І прилітали голуби. Коли з під’їзду винесли труну з тілом, злетілося безліч голубів. І потім, коли бабусю забрали, птахи ще близько години кружляли над двором. Стільки голубів я не бачила, навіть коли бабуся їх годувала.

Добрі справи роблять життя кращим.

Допомагаючи, ми не стаємо святими.

Ми стаємо нормальними!

Джерело

Дата публікації: 12.06.2022 img Поділитися