Якщо треба терміново причепуритися…

Ви почуваєтеся втомленою, але за годину вам мусово гарно виглядати. Як досягти такого казкового перетворення? Зробити усього чотири кроки!

КРОК ПЕРШИЙ.

Змийте втому. Для цього треба сісти у ванну, схрестивши ноги по-турецьки, й упродовж 2–3 хвилин спрямовувати струмінь теплої води (приблизно 37–38 градусів) на ділянку між лопатками. Потім візьміть жорстку мочалку, нанесіть на неї трішки гелю для душу й енергійно розітріть усе тіло. Ліпше, якщо гель буде з тонізувальним ефектом або ж із фруктовим чи квітковим ароматом.

Неодмінно під душем мусить побувати й голова, оскільки вода має здатність змивати електростатичні заряди, що нагромаджуються у волоссі. Зробіть легкий масаж, використовуючи кондиціонер або бальзам з тим самим запахом, що й гель для душу. Потім сполосніть голову прохолодною водою.
Завершіть ці процедури контрастним душем – починайте і закінчуйте прохолодною водою. Інтенсивно розітріть тіло грубим махровим рушником, волосся підсушіть феном.

КРОК ДРУГИЙ.

Подбайте про обличчя. Після душу протріть його будь-яким свіжовичавленим фруктовим соком, зеленим чаєм або фруктовим чи чайним льодом. Можна скористатися й безалкогольним тоніком. Нанесіть крем, що підходить для вашого типу шкіри, але неодмінно з вітаміном С, оскільки він стимулює кровообіг і покращує колір.
Легкий масаж упродовж п’яти хвилин – і посилиться тонізувальний ефект.

КРОК ТРЕТІЙ.

Перекусіть. Неодмінно продуктами, що містять легкозасвоювані білки і вуглеводи, наприклад йогуртом, сиром, бутербродом із медом, кукурудзяними пластівцями з молоком, горіхами, кефіром, сухофруктами. Ідеальним стимулятором для вироблення енергії є банани – глюкоза допоможе логічно мислити, а серотонін поліпшить настрій. Почніть перекуску з великого горнятка чаю, ліпше зеленого, з медом і лимоном (чайні пакетики потім прилаштуєте на очі, аби позбутися почервоніння і набряків). Не забудьте прийняти 1,5–2 грами вітаміну С, який додасть сили.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ.

Впорядкуйте волосся. Упродовж п’яти хвилин розчісуйте його масажною щіткою, потім ще стільки ж часу від периферії до верхівки.
Ну ось і все – ви готові до виходу у світ.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook