Якщо чоловік набагато старший за дружину, він «краде» її молодість

У всього є своя ціна. Якщо ви віддаєте перевагу чоловікам старшого віку, то повинні знати про деякі нюанси нерівних відносин.

Майте на увазі, що віковий чоловік може вкрасти вашу молодість. Звучить дивно? Проте, це цілком реальна перспектива. Дослідження, проведене Американською психологічної асоціацією, стверджує, що жінки, які живуть з чоловіком старшого віку, ведуть себе так само, як їх партнер, в даному випадку літня людина.

Не лякайтеся, можливо, це звучить гірше, ніж виглядає в реальності. Так, ви, швидше за все, будете ігнорувати такі речі, як вечірки, і ходити на більш спокійні заходи, без алкоголю і зайвого шуму.

Ще одна позитивна сторона відносин з кимось постарше полягає в тому, що у вас більше шансів на стабільні відносини, оскільки такі чоловіки налаштовані серйозно.

Більшість людей, які мають стосунки з кимось постарше, імітують їх поведінку; наприклад, стають більш обережні і економні в фінансовому плані, частіше роблять заощадження. Також у них змінюється ставлення до життєвих ситуацій – воно більш зважене і зріле.

Дослідження також підкреслює, що відносини з великою різницею у віці, є абсолютно нормальними. Але в силу більшої гнучкості молода людина легше адаптується до діяльності і смакам літньої людини.

Ви готові подорослішати і помудріти? Тоді шукайте чоловіка постарше!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook