Відпочинок Сім'я

Які знаки Зодіаку не покидають батьків у старості

Ці знаки Зодіаку дуже віддані і не залишають близьких у біді. Дізнайтеся, які це знаки…

Телець

Тільці – дуже віддані та люблячі діти. Їхнє добре ставлення до матері та батька продиктоване власними переконаннями та світоглядом. Незважаючи на те, як до них ставилися в дитинстві, вони вважають своїм обов’язком у всьому допомагати та підтримувати батьків до глибокої старості. Дуже часто вони називають старше покоління на «Ви», тим самим визнаючи сімейну ієрархію та демонструючи свою повагу. Якщо перед Тельцем стане вибір, поїхати відпочивати за кордон або провести літо в селі, допомагаючи мамі, вони, швидше за все, віддадуть перевагу другому варіанту.

Якщо між батьками та їх дитиною завжди були добрі довірчі стосунки, то через багато років, коли постаріють, мати і батько отримають такий самий запас добра і щирості. Якщо ж є старі образи, Телець не зможе просто взяти і відпустити ситуацію, навіть якщо в нього кілька разів щиро вибачитися. Ні, він не перестане дбати про старших, проте при цьому частенько нагадуватиме, як несправедливо колись вчинили з ним найдорожчі серцю люди.

Рак

Раки своїх батьків не просто люблять – вони їх обожнюють. Протягом багатьох років мешканець води складає якийсь іспит перед матір’ю та батьком. Йому хочеться у всьому бути найкращим для них – і встигати у навчанні, і не встрявати в бійки, і якнайшвидше одружитися з «правильним» кандидатом на руку і серце, і мати нехай не видатний, але стабільний заробіток.

Батьки з авторитарним стилем виховання тут же «схоплюють», що такими дітьми легко маніпулювати, і без сорому сідають їм на шию. У подібній ситуації Ракам не позаздриш, оскільки повний послух старшому поколінню просто записаний в їх ДНК. Варто підданим Місяця піти проти волі старших, як у них тут же включається почуття провини, яке в кінцевому підсумку все одно змушує їх йти на певні поступки.

Якщо ж з дитиною-Раком вибудувати дружні стосунки, то вона пронесе цю дружбу через все своє життя і відстоюватиме інтереси матері та батька навіть перед другою половинкою. Варто батькам натиснути на потрібні «кнопки» (жалість, почуття відповідальності чи синівський обов’язок) – і їхній спадкоємець буде тут, жертвуючи собою, сім’єю, дітьми, роботою та іншими важливими для себе речами.

Лев

Лев, безсумнівно, любить свою сім’ю, проте його любов обернено пропорційна відстані, на якій знаходиться батьківський будинок. Оскільки Леви вважають себе найрозумнішими і найпросунутішими людьми на світі, то їм життєво необхідно роз’їхатися з батьками відразу ж, як тільки представиться така можливість. І вже звідти, здалеку, можна з легкістю виявляти свої почуття – допомагати матеріально, дзвонити кілька разів на тиждень, висловлювати щиру стурбованість проблемами та давати якісь поради. Звичайно, Лев може приїхати в гості, але лише на кілька днів. Як тільки його почнуть «вантажити» купою точок зору та моралі, цар звірів поспішить закрити двері із зовнішнього боку.

До речі, якщо в житті мами чи тата станеться щось серйозне, дитина-Лев відразу ж кинеться на допомогу, але ця допомога буде переважно матеріального характеру. Для того Лев і намагається все життя стати сильнішим і багатшим – щоб рідні ні в чому не знали потреби та потреби.

Терези

Представники цього знаку Зодіаку маніакально залежать від думки оточуючих. Вони дбають про своїх літніх батьків хоча б для того, щоб не славитися невдячними дітьми. Терези завжди виконуватимуть мінімально необхідний набір функцій – відвідувати старих людей, купувати їм ліки, виконувати роботу по дому та вислуховувати їх монологи, особливо ні на що не рефлексуючи. Однак у всьому цьому відчувається якийсь «обов’язок» і жодного грама щирості.

Терези не залишаться ночувати у батьків без серйозної причини, не проведуть зайву годину в гостях, балакаючи про щось за чашкою чаю, не плануватимуть спільних заходів і відпусток. Хоча навіть за такого розкладу вони залишаються набагато дбайливішими дітьми, ніж, наприклад, Близнюки. Терези все ж таки дбають про старше покоління, хоча не особливо отримують від цьго задоволення. Від своїх обов’язків вони не відмовляються, тому й потрапили зрештою до цього ТОПу.

Стрілець

Не дарма Стрільці знаходяться на п’ятому місці нашого списку – вони “так собі” спадкоємці, і в будь-який момент можуть утекти від необхідності допомагати своїм стареньким. Все життя вони вибудовують з матір’ю та батьком стосунки «на рівних», демонструючи, що дитина – це в кращому разі друг, але ніяк не слуга і не підлеглий. Відповідно, будь-які форми стосунків з ним повинні мати виключно добровільний характер.

Якщо Стрілець захоче – його батьки будуть обласкані та обдаровані увагою. Відбувається це у моменти переважання ностальгічних настроїв. В решту часу для вирішення проблем «предків» вогняний знак використовує фінансовий важіль – наймає доглядальниць, встановлює в будинку відеокамери, організовує доставку продуктів, фінансує їм відпочинок та лікування.

За найгіршого розкладу Стрілець може зникнути з життя батьків назавжди. Однак відбувається це виключно тоді, коли він упевнений, що про матір та тата зі стовідсотковою ймовірністю подбає хтось інший.

За матеріалами

10 жіночих імен, власниці яких стають вірними дружинами й ідеальними господинями

Дата публікації: 08.11.2021 img Поділитися