Яка небезпека таїться в он-лайн іграх?

Людина, котра грає в он-лайн гру прирівнюється за емоційним станом та почуттями до наркоманів, алкоголіків, азартних гравців.

Сьогодні технологічний розвиток досягнув вершин, ми маємо кишенькові комп’ютери, можемо чути і бачити одне одного на відстані, існує безліч роботів, котрі полегшують повсякденне життя, та, проте, чомусь не задумуємось над тим, чи є це дійсно корисним та помічним?

Із розвитком технологій відбувається і розвиток людського мислення, нові інтереси, захоплення, та одним із таких захоплень є інтерес до он-лайн ігор. Чи можна сказати, що це є безпечним та корисним? Винахідники такого виду розваг кажуть, що це дуже корисно і має позитивний вплив на розвиток як дитини, так і дорослого. Проте вони замовчують про найголовніше, а саме про згубний вплив такого виду заняття…

В кіберпросторі людину очікує не менше загроз, ніж у реальному житті. Інтернет та комп’ютерні ігри викликають звикання, подібне до наркотичного. Результати такого звикання багато в чому подібні – зникає цікавість до реального життя, людина відчуває роздратування, якщо не може зайти в Інтернет та продовжити гру. Залежна від комп’ютера людина є асоціальним типом зі збудливою психікою,тобто потенційним порушником закону.

Багато дітей зізнається, що нерідко грають в ігри довше, ніж планували. А це негативно позначається на навчанні. Вчені виявили, що комп’ютерні ігри стимулюють лише певну частину дитячого мозку, тому діти повинні більше читати, писати й займатися математикою. До того ж дітям корисно бавитися на вулиці та якомога більше спілкуватися з іншими дітьми.

Існує багато небезпек, за яких погіршується здоров’я людини, котра захоплюється он-лайн іграми. Відомі випадки, коли гравці продавали свої органи заради того, щоб зробити сильним свого персонажа у грі, виносили з дому, як наркомани чи алкоголіки, коштовні речі і продавали їх за безцінь, аби лиш мати лишні гроші на гру, навіть траплялося таке, коли он-лайн гравці вбивали своїх близьких чи знайомих, котрі заважали їм здійснювати певні досягнення у грі.

Найкраще слід обмежити себе за інтересу он-лайн іграми, лише самоконтроль допоможе запобігти негативному впливу такого виду захоплень. Проте якщо ви вже помітили, що не можете самі залишити он-лайн гру – не відмовляйтесь від порад та допомоги спеціалістів, це набагато полегшить життя і вам, і вашим близьким, котрі страждають через ваше захоплення. Людина, котра грає в он-лайн гру прирівнюється за емоційним станом та почуттями до наркоманів, алкоголіків, азартних гравців, котрих суспільство не рахує за особистостей та уникає контакту з ними, невже і ви бажаєте для себе такого майбутнього?…

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook