Здоров'я та краса Супермама

Як зміцнити імунітет дитини

Батьки, як правило, готові до того, що дитина може захворіти на грип, коли вона знаходиться в школі, оскільки вона постійно перебувають у колі інших школярів, які можуть бути носіями різних вірусів. Але чому деякі діти не хворіють?

Ви можете сказати, що ваші гени грають роль в тому, наскільки ваша дитина сприйнятлива до цих інфекцій, тому що ви були такими ж, як вона, коли були дитиною, але замість того, щоб лікувати її від цих вірусів, чому б не зробити кроки, щоб реально зміцнити її імунну систему? Поради по зміцненню імунної системи вашої дитини:

Як підвищити імунну систему вашої дитини?

Імунна система вашої дитини — це та, яка допомагає захистити її від різних хвороб, і хоча ваші гени можуть впливати на загальний стан її здоров’я, існують заходи, які можуть допомогти підняти імунітет вашої дитини. Ось кілька з них, які варто згадати.

Здорове харчування

Імунна система Вашої дитини може бути ослаблена через дієти, якої вона дотримується. Якщо її вибір їжі обертається навколо фаст-фуду, солодощів або інших продуктів, які наповнені консервантами, добавками та цукром, то є велика ймовірність того, що ви вже підриваєте її імунну систему.

Найкраще почати з правильного харчування дитини, поки вона ще мала. Вводьте більше зелені та фруктів, цільних зерен і навіть нежирного м’яса.

Навчіть її правильно мити руки

Діти не повинні мити руки, коли вони на вулиці, але це одна зі звичок, яку потрібно нав’язувати їм, щоб вони робили це не задумуючись.

Навчіть їх мити руки з милом після відвідування туалету або продезінфікуйте руки, коли вони чхають або кашляють, щоб уникнути передачі вірусу комусь іншому. Миття рук може зменшити поширення хвороб.

Зменшити стрес і занепокоєння

Дорослі не єдині, хто перебуває у стресовому стані. Діти теж. Їхня шкільна робота і діяльність, взаємодія з іншими дітьми, а також домашнє середовище — все це може вплинути на рівень стресу.

Ви можете думати, що ваші діти не будуть відчувати стрес, але вони відчувають, і це може сприяти ослабленню їхньої імунної системи.

Якщо ви хочете захистити свою дитину від частих хворобливих відчуттів, ви повинні вжити заходів, щоб допомогти їй позбутися від занепокоєння і стресу.

Вийдіть в парк і пограйте або зробіть що-небудь, як сім’я. Важливо, щоб ви зробили це звичкою, бо дитина буде більш схильна говорити з вами про те, як пройшов її день, що може зменшити стрес, який вона відчуває.

Пріоритет сну

Зрозуміло, що ви хочете підштовхнути свою дитину до успіху в школі, але якщо це означає, що їй не вистачає сну, якого вона так потребує, ви піддаєте свою дитину ризику зниження імунітету. Дітям потрібно максимум 10 годин спокійного сну, оскільки вони все ще знаходяться в стадії розвитку.

Якщо дитина відчуває труднощі зі сном, то слід придумати ритуал, який допоможе їй перейти в спокійну і розслаблену стадію, щоб вона могла вчасно заснути. Коли дитина виспиться, її імунна система буде працювати ефективно.

Зміцнення імунної системи вашої дитини може допомогти захистити її від різних хвороб, і, хоча є безліч добавок, які можуть допомогти, ви можете почати з порад, згаданих вище, щоб допомогти вашій дитині стати сильнішою і здоровішою безпечним і природним чином.

 

Дата публікації: 11.09.2020 img Поділитися