Старовинний рецепт від хвороб серця, судин, печінки, кишківника

Цей простий і дешевий засіб може знижувати тиск, запобігти розвитку злоякісних захворювань, очистити і відновити печінку, вивести токсини з організму. А ще він усуває закрепи і вирішує багато інших проблем зі здоров’ям, пов’язаних з органами травлення.

Колись він був у кожному домі

Квашені або ферментовані продукти містять речовини, які активують функції печінки, нирок і кишківника, допомагають травленню. Кожен, мабуть, знає про користь квашеної капусти. Овочі і фрукти квасили не тільки для того, щоб надовго їх зберегти. Такі продукти допомагали залишатися здоровими.
Зараз квасять, окрім капусти, огірки, яблука, кавуни, адже це не тільки корисно, а й смачно. Але геть з ужитку вийшли квашені буряки. Колись саме з таких буряків варили борщ. Але цим не вичерпувалося їхнє застосування. Найцінніше у квашених буряках не самі буряки, а квас. Це еліксир від багатьох захворювань, який у давнину був у кожному домі, а зараз забутий.
Згідно з дослідженнями, ферментований червоний буряк може запобігти розвитку злоякісних онкологічних захворювань, очистити і регенерувати печінку, ефективно вивести токсини з організму. Крім того, він усуває закрепи і вирішує багато інших проблем зі здоров’ям, пов’язаних з шлунково-кишковим трактом, кишківником і травленням. Буряковий квас вживають як природний засіб  проти атеросклерозу, варикозу і судинної сітки, а також для зниження високого кров’яного тиску, що має тривалий ефект. А також для детоксикації та регенерації організму після вживання сильних ліків.

Як приготувати буряковий квас

Готувати буряковий напій досить просто і дешево. Потрібно 2 великі буряки (загальною вагою приблизно 700 г), порізати кубиками і скласти у 3-літрову банку. Додати 200 г цукру, 100 г родзинок, 2 шматочки житнього хліба. Залити кип’яченою охолодженою водою, добре перемішати. Накрити марлею, поставити у тепле місце на 6-7 днів. Двічі на день треба помішувати, а якщо буде утворюватися піна – знімати її. Потім процідити і зберігати в холодильнику. Пити по 3-4 ст. ложки перед їдою, доки весь напій закінчиться. Курс потрібно повторити через 3 місяці. Потім знову зробити перерву на 3 місяці і втретє пропити квас.
Під час пиття квасу можлива невелика діарея протягом певного часу. Це наслідок очищення організму. Але зауважте, що буряковий квас протипоказано вживати людям із серйозними захворюваннями нирок та хворобами системи травлення у гострій фазі. У такому разі потрібно проконсультуватися з лікарем. Крім того, будьте обережні, якщо у вас низький кров’яний тиск, тому що він може опуститись.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook