Здоров'я та краса Народна медицина

Як вивести слиз з легенів за ніч? Допоможе обгорнутий в тканину імбир

Обгорнутий в тканину імбир буквально врятує вас від кашлю і харкотиння! Він не має побічних ефектів , але його потрібно ретельно підготувати до використання , особливо для дітей з чутливою шкірою.

Корінь імбиру вже протягом багатьох століть успішно застосовується для лікування низки патологій. Вперше почали використовувати імбир від кашлю на території Індії, а пізніше він отримав широке розповсюдження в Китаї і по всьому світу.

Ця рослина володіє вираженими антибактеріальними, ранозагоювальними і антибактеріальними властивостями, чим і пояснюється її висока ефективність при такій проблемі як кашель. 

Постійний кашель може зіпсувати вам день і ніч, відволікаючи від більш насушних проблем або не даючи виспатися. І у маленької дитини, чия імунна система може бути ще недостатньо сильна, хронічний кашель може перерости в більш серйозні хвороби.

Для лікування хронічного кашлю лікар, швидше за все, призначить сироп, не згадуючи про можливі побічні ефекти і довгострокові ускладнення після таких ліків. Два інгредієнти – декстрометорфан і кодеїн – зазвичай зустрічаються в ліках від кашлю, можуть викликати головні болі, безсоння або мігрень.

Існує альтернатива типовим лікам від кашлю, і знайти її можна не в аптеці, а у власному холодильнику!

Змішайте сирий мед, оливкову олію, борошно і 1 столову ложку свіжого і натертого імбиру, нанесіть цю суміш на серветку або тканину, навколо якої потім оберніть смужку марлі.

Потім прикладіть цю марлю до грудей або спини і закріпіть за допомогою лейкопластирів! Дорослі можуть залишити засіб на ніч, але майте на увазі, що це може викликати надмірне потовиділення.

Дітям його можна тримати до трьох годин перед сном. Імбир і мед тисячоліттями використовуються як ефективні засоби для лікування різних захворювань, а у випадку сильного кашлю – ще раз доводять свою ефективність. Але не забувайте про можливу алергію на окремі інгредієнти – і порадьтеся з лікарем.

Дата публікації: 30.01.2019 img Поділитися