Медове обгортання – салонна процедура, яку можна зробити вдома

У більшості спа-салонів медове обгортання - процедура №1. Вона дійсно ефективна і допомагає позбутися багатьох проблем, проте недешева. Але навіщо переплачувати, якщо медове обгортання можна зробити в домашніх умовах?

Який ефект від медового обгортання

Медове обгортання є однією з найактивніших та найефективніших процедур в косметології, оскільки завдяки своєму складу мед майже повністю всотується у шкіру, позитивно впливаючи на весь організм.

Медове обгортання ефективно бореться з різними шкірними проблемами: надмірною сухістю, набряклістю, целюлітом, зниженням тонусу й еластичності шкіри, втомою.

Завдяки меду стимулюються процеси обміну речовин, покращується кровообіг в шкірі і підшкірній клітковині, поліпшується їх трофіка – проникнення кисню до тканин. Це допомагає регенерації шкіри і її пошкоджених ділянок, активує процеси місцевого імунітету, підсилює боротьбу з вільними радикалами, знищує шкідливі мікроорганізми на шкірі і омолоджує шкірні покриви.

При регулярному проведенні процедур ви помітите явні поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і самопочуття. Відбувається зміцнення імунітету і зниження кількості захворювань, стимулюються обмінні процеси в шкірі, завдяки чому вона і набуває здорового вигляду, стає гладкою, рівною, еластичною.

Зменшується набряклість шкіри та підшкірної клітковини, що знижує масу тіла, відбувається зволоження і підтяжка шкіри, розгладження дрібний зморшок. При регулярному проведенні процедур відновлюються чіткі контури тіла, усуваються дрібні рубці, вузлики целюліту і зменшуються розтяжки. За рахунок загального сприятливого впливу на тіло відбувається омолодження та активація обміну речовин.

Як робити медове обгортання

Для обгортання використовують гречаний, квітковий, липовий мед.

Перед тим як приступити до обгортання, необхідно прийняти ванну або хоча б душ.

Мед слід розігріти на водяній бані до температури близько 25 градусів, якщо необхідно, змішайте з іншими інгредієнтами. Не можна гріти мед або розтоплювати в мікрохвильовці – він втрачає свої цілющі властивості при впливі високих температур.

Суміш нанести на тіло або проблемні ділянки шкіри тонким шаром, накрити зверху поліетиленовим простирадлом або плівкою на півгодини. У цей час краще полежати. Знявши плівку, помасуйте шкіру – це підвищить ефективність процедури. Потім змийте залишки меду в душі. Необхідно, щоб вода в душі була теплою: дуже холодна або гаряча вода не рекомендована.
У середньому вся процедура займає близько години, додаткових косметичних засобів після обгортання застосовувати не потрібно.

Відразу після обгортання не варто виходити на вулицю, особливо в холодну пору року, або плавати в басейні – краще відпочити.

Протипоказання до медового обгортання

Не можна проводити медові обгортання при алергії на продукти бджільництва, при гіпертонії, хворобах серця і судин, при варикозі, гострих запаленнях і інфекційних захворюваннях, в тому числі і шкірних, при вагітності і гінекологічних захворюваннях, схильності до кровотеч і грибкових інфекціях.

Крім того, обгортань краще уникати під час місячних, при цукровому діабеті та онкології.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook