Здоров'я та краса Сам собі лікар

Нервові жінки повинні пити шампанське щодня. І ось чому…

Обов’язково покажіть цю статтю своєму чоловіку!

Шампанське — напій переможців. Його назва походить від назви французької провінції Шампань, де багато століть тому почали вирощувати виноград для виробництва ігристого вина. Вироблене в нестерильних умовах вино бродило повторно, а бочки з ним часто вибухали, за що шампанське прозвали «диявольським напоєм».

Шампанське – для жінок

Маркіза де Помпадур залишила в пам’ять про себе відомий вислів.«Шампанське — єдиний напій, який робить жінку красивою», — стверджувала вона. І дійсно, іскристе, п’янке ігристе вино швидко здобуло славу найулюбленішого жіночого напою.

Як користь, так і шкоду шампанського вчені остаточно не довели. Можна сміливо стверджувати, що шампанське, як і будь-який інший алкогольний напій, завдає певної шкоди здоров’ю. Особливо, якщо споживається в надмірній кількості.

Пити шампанське натщесерце надзвичайно шкідливо. Цей газований напій підвищує кислотність шлункового соку, тим самим подразнюючи травний тракт.

Калорійність шампанського також велика. Саме калорійне шампанське — напівсолодке, в ньому найбільше енергетично насиченого спирту.

Тим не менш помірне вживання шампанського сприятливо позначиться на роботі дихальної системи. Шампанське дасть стимулювальний вплив на роботу травної системи і поліпшить виділення жовчі.

Шампанське підвищує захисні сили організму. Є профілактичним засобом від вікових захворювань, пов’язаних з нейрофізіологією. У складі шампанського знаходяться компоненти, які є захистом для нервових клітин – захищають їх від загибелі.

Нервовим жінкам просто необхідно пити шампанське щодня!  Це чудовий засіб для активізації мозкової діяльності. Але фахівці радять пити не більше 100 мл шампанського в день. Невелика кількість шампанського підніме настрій і дасть відчуття миттєвої бадьорості.

Якщо хочете мінімізувати шкоду від вживання шампанського, використовуйте його в косметичних цілях! Якісний напій замінить вам безліч засобів для догляду за тілом і шкірою обличчя, покращить волосся і нігті. Очищувальні лосьйони з шампанського — чудовий вибір для тих, хто бажає продовжити молодість шкіри.

Ніколи не зловживайте цим ігристим напоєм, отримуйте від нього тільки користь і задоволення.

Дата публікації: 22.12.2020 img Поділитися