Здоров'я та краса Краса

Ваночки для ніг з м’ятою і льоном

Якщо і ви зіткнулися з цією проблемою, не поспішайте купувати косметичні засоби. Візьміть на озброєння декілька простих процедур, які допоможуть впоратися із цією проблемою. Ми поговоримо про ванночку для ніг, яку приготуємо із використанням м’яти, гуньби сінної та насіння льону.

Проблема, яка може з’явитися в будь-яку пору року, а особливо взимку. Це – потріскана шкіра на ступнях.

Використання такої ванночки для ніг – ефективний спосіб лікування потрісканої та шкіри, а також допомагає швидко повернути здоровий вигляд ступням. Інгредієнти, що використовуються для приготування, доступні кожному, а рецепт – дуже простий.
Дані продукти можна придбати в аптеці та продуктовому магазині.

Для початку нам потрібно покласти до емальованої каструлі листя м’яти та 50 грамів насіння льону, і залити 1 літр води. Після цього, на невеликому вогні, довести суміш до кипіння та варити на протязі декількох хвилин. Отриманий відвар слід залишити на приблизно на півгодини, після чого він матиме ідеальну температуру для використання. За бажанням ви можете коригувати температуру і додати трохи гарячої, або навпаки, холодної води. І розпочинати домашні спа-процедури.

М’ята володіє антибактеріальним і заспокійливим ефектом, а також освіжаючою та тонізуючою дією. Гульба сінна зм’якшує шкіру і знімає запалення. Насіння льону – зволожує і зм’якшує, та здійснює лікувальну та профілактичну дію на потріскану шкіру.

Ця ванночка окрім лікувальних властивостей та зм’якшення шкіри, дозволяє боротися із неприємним запахом ніг. Завдяки властивостям м’яти і гульби сінної цей відвар дає хороший результат у боротьбі з фурункулами та бородавками.

Тримайте ноги в теплій рідині не менше 25 хвилин. Саму ж процедуру краще проводити вечором. Після її закінчення, змажте ноги зволожуючим кремом.

Джерело

Дата публікації: 01.05.2020 img Поділитися