Як вибрати хороший рюкзак для школяра та що у нього покласти

Є дуже прості та логічні кроки, що допоможуть обрати найкращу модель рюкзака для школи і наповнити його якісними канцтоварами.

Здавалося б, що складного у тому, щоб вибрати шкільний наплічник? Та тут ціла премудрість батьківська має бути. Рюкзак – не кавун: і не постукаєш по ньому, щоб визначити, чи дійсно хороший. І будь-який не купиш, бо дитині з ним щодня на заняття ходити. Проте, є дуже прості та логічні кроки, що допоможуть обрати найкращу модель для школи.

Правила вибору шкільного рюкзака

  1. Турбуємось про спину. Школярі з понеділка по п’ятницю самостійно носять доволі тяжкі підручники. І якщо за один день це ніяк не вплине на поставу. То регулярне нерівномірне навантаження може обернутися проблемами зі здоров’ям. Тому рюкзак має максимально полегшити навантаження на спину та плечі, а також збалансувати вагу книжок та шкільного приладдя, щоб воно не тиснуло і не тягнуло в один бік. 

Шкільні ортопедичні рюкзаки Kite мають комфортну ергономічну конструкцію.

  • Спинка з м’якими подушечками зручно підлаштовується під вигини хребта та рівномірно розподіляє навантаження по усій площі спини.
  • Лямки мають бути широкими, м’якими та анатомічної S-подібної форми. Тоді вони займають правильне положення та не тиснуть.
  • Нагрудний ремінь створює додаткову точку розподілу навантаження та фіксує лямки.
  • Розумна організація простору відіграє важливу роль у збалансуванні ваги. У рюкзаках Kite місце для підручників та ґаджетів розташоване впритул до спини, що є дуже зручним, адже так вага відчувається легшою.
  • Ущільнене дно: щоб рюкзак чудово витримував щоденні навантаження та стійко тримав форму, коли його поставити на підлогу. 
  1. Обираємо розмір. Важливо правильно підібрати ортопедичний рюкзак за розміром, щоб усі його властивості розкрилися із максимальною користю. 
  • Як вибрати рюкзак онлайн. Для цього важливо знати зріст дитини та ознайомитися з розмірною сіткою Kite. Для кожної моделі шкільного наплічника зазначено рекомендований зріст, на який вона підходить.
  • Як правильно приміряти рюкзак. Якщо ви обираєте ранець у офлайн-магазині та маєте можливість оцінити як він сидить на дитині, прослідкуйте за тим, щоб верхній край наплічника був на рівні плеч, а нижній – на 4 см нижче талії. Найголовніше – це комфорт дитини. І щоб майбутньому власникові рюкзака легше було зрозуміти, чи зручна для нього модель, перед приміркою покладіть всередину 2-4 книжки чи упаковку паперу. Не купуйте завеликий наплічник «на виріст», шкільний ранець має бути зручним тут і зараз. Більш точно підігнати його під параметри дитини можна, відрегулювавши довжину лямок та нагрудного ременя. 
  1. Перевіряємо якість. Витривалість – обов’язкова характеристика шкільного рюкзака. Окрім тріумфу на святі Першого дзвоника, йому доведеться проявити свою якість у довгому навчальному марафоні. Хороший рюкзак має бути відшитим із міцних матеріалів, мати надійну підкладку та витривалі застібки. Щоб бути впевненим у тому, що ранець не підведе, обирайте бренд, який багато років асоціюється з високою якістю та надійністю продукції. Рюкзаки Kite виготовляються з міцних і зносостійких матеріалів, таких як поліестер і нейлон. Та мають високоякісну фурнітуру, яка плавно працює навіть при дуже активному використанні. 
  1. Визначаємось із дизайном. Красивий рюкзак = натхнення. Привабливий дизайн аксесуара посилить інтерес до навчання, додасть мотивації в учнівську буденність. Врахуйте інтереси та смаки дитини: улюблені кольори та тематики. Дозвольте школяреві активно брати участь у виборі ранця та прислуховуйтесь до його аргументів.

Що купити з канцелярії? Обираємо те, що будемо складати у рюкзак 

З рюкзаком нарешті визначилися, тож мерщій наповнювати його якісними канцтоварами. Що знадобиться у школі?

  1. Пенал. В початкову школу – пенал-книжка, в середню та старшу – компактний пенал.
  2. Сумка для взуття. Знадобиться для фізкультури, танців, спортзалу, різноманітних спортивних секцій.
  3. Письмове приладдя. Кулькові сині ручки, ручки «пиши-стирай», гелеві кольорові ручки. Зверніть увагу на корпус: він має бути ергономічним, з прогумованим грипом.
  4. Зошити. В клітинку, лінію (першокласникам у косу лінійку). В середню та старшу школу – загальні предметні зошити. Словник для іноземної мови.
  5. Шкільний щоденник. Потрібен із 2 класу, має бути із цупкою обкладинкою.
  6. Усе для малювання. Альбоми, папір для акварелі, пензлики, фарби (гуаш та акварель), кольорові олівці, фломастери, скетчмаркери, графітні олівці, гумки, палітра, ємність для води.
  7. На уроки дизайну. Підкладка на стіл, пластилін, стеки та дощечка для ліплення, кольоровий папір та картон, ножиці, клей, фартук з нарукавниками. Папка для праці.
  8. Канцелярське приладдя. Циркуль, лінійки, коректор, обкладинки,
  9. Для уроків музики. Зошити для нот.
  10. Організація робочого місця. Підстравка для підручників, папка для зошитів, настільні органайзери та підстави для ручок.
  11. У що складати обід. Ланчбокси, пляшечка для води, термос (або термокружка), ланчбег (термосумка для їжі).

В колекції Kite ви знайдете зручний ортопедичний рюкзак та усе, що потрібно у нього скласти! Щоб дізнатися, де можна придбати сертифіковану продукцію бренду, заходьте у вкладку «Де купити» на офіційному сайті виробника. Бажаємо приємного та продуктивного шкільного шопінгу!

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook