свято підчас війни

“Які можуть бути свята? Іде війна!”. Ось що я про це думаю…

Прочитала коментар у Фейсбук: "Які можуть бути свята? Іде війна! Люди в скорботі, плачуть!" Ось що я про це думаю...

Ведуча свят Поліщук Тетяна отримала злісний коментар під своїм дописом: “Які можуть бути свята? Іде війна! Що за піар? Люди в скорботі, плачуть! Пир во время чуми!”. Ось що  на це відповіла ведуча свят…

“Отримала ось такий коментар до свого проморолика. Не можу залишити без відповіді, адже так само як і мої колеги, бачу все з іншої сторони.

Почну з кінця: це не “пир во время чумы”. Це весілля під час війни, зі своїми особливими моментами, не таке, як було раніше. Так, люди одружуються під час війни (до речі, шлюбів, зареєстрованих під час воєнного стану, майже вдвічі більше, ніж було до).

А я намагаюся як найкраще виконати свою роботу. Так, не просто бути ведучою весілля, коли знаєш, що у нареченого є лише три вихідних, а після – знову в окопи. Так, я маю зробити ще більше, ніж коли-небудь раніше… Щоб усі присутні на святі усвідомили, зрозуміли, повірили, що війна – це не лише розруха, біль та сльози… Війна – це шлях до перемоги, це крок у наше майбутнє. І ми заслуговуємо на те, щоб прямо посеред війни, хоч на декілька годин, у свій особливий день, дозволити собі щиро радіти, усміхатися, обіймати тих, хто поруч.

Вони – іменинники, наречені, їхні батьки чи діти заслуговують на це. А я лише ведуча, яка виконує свою роботу, направляючи їх важливу подію на святкову хвилю. Люди, будьте просто добрішими один до одного. І розумійте, що кожен має право на свій вибір, який ніхто не може засуджувати. Миру, Щастя та Перемоги всім!”

А ви згідні з цією думкою?

Радимо також прочитати:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook