На дім, де читають цю молитву, сходить Боже благословення

Хвилюєтеся за свій дім і своїх рідних? Помоліться. На дім, де читають цю молитву, сходить Боже благословення

Молитва про Боже благословення для дому

Боже, єдиний у Святій Трійці, благослови цей дім і всіх його мешканців. Нехай тут завжди з пошаною промовляється пресвяте ім’я Ісуса, бо лише в ньому наше спасіння. Тобі, о найсолодший Ісусе, віддаємо все наше життя і нашу вічність. Зішли нам, о добрий Спасителю, Святого Духа. Нехай Він обдаровує мешканців цього дому любов’ю, миром та радістю. Божі Ангели, оберігайте нас від підступів злого духа і приведіть до Небесного Царства. Мир і благословення Всемогутнього Бога Отця, і Сина, і Святого Духа нехай зійде на нас і залишиться завжди з нами. Амінь.

Молитва на благословення дому

Відвідай, Господи, оселю оцю, помешкання моє і дітей, (внуків) моїх, світлом Твоїм з небес просвіти усіх, хто живе у ньому. Пробач усім мешканцям дому усі помилки і гріхи; звільни від страждання і спокус, хвилювань, розчарування й розпачу, забери геть із домівки вплив злого духа. Боже, відведи від цієї оселі всяку заздрість і фальш, захисти людей, що тут проживають, хорони їх від всякого зла, голоду, недуги, непорозуміння, невдачі в праці, нападу ворогів та всяких диявольських підступів. Подай їм мир і згоду, кріпи добрим здоров`ям та успіхами в праці, наділи достатком всякого земного добра. Бо Твоє є царство Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва про усіх мешканців дому

Молимось до Тебе, Владико, відвідай цей дім та віджени від нього далеко всі задуми диявола. Хай Твої святі ангели мешкають у ньому, зберігаючи його в мирі, і хай Твоє святе благословення буде тут завжди. Захисти, молимось до Тебе, Владико, від пожежі, від бурі, від погибелі, пошесті, недуг, від усіх ворожих бід і напастей, щоб дім тих, які на Тебе надіються, був без журби. Бо тебе хвалять усі небесні сили й Тебе славить усе створіння на віки вічні. Амінь.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook