Дім Садиба

Як вибрати артшпалери на кухню

Вибір шпалер на кухню – завжди непросте завдання. Потрібно з одного боку правильно вгадати з малюнком і кольором, а з іншого – забезпечити довговічність покриття. Як поєднати ці два завдання, ми розповімо у публікації.

Грамотно оформлений інтер’єр – запорука комфортного проведення часу на кухні. З ним і рутинний процес готування стане в рази приємнішим. Що вже казати про теплі вечірні посиденьки і чайні церемонії. І щоб створити такий інтер’єр, не обов’язково замовляти послуги дизайнерів, шукати досвідчених майстрів. Усе, що вам необхідно – вибрати кухонні фотошпалери, які будуть відповідати загальному стилю дому і особистим смаковим уподобанням.

Який малюнок краще вибрати

Однозначно відповісти на питання, які 3-Д шпалери вам варто поклеїти на кухні, неможливо. В цьому випадку все залежить від особистих вподобань. Любителі природи оцінять артшпалери на кухню із зображенням квітів, пейзажів. Цінителям сучасного дизайну до смаку припадуть покриття у вигляді «Незавершеної цегляної кладки» або «Яскравих лампочок». А тим, хто любить «смачні» зображення припадуть до душі полотна з фруктами, ягодами і навіть оливками.

Крім особистих вподобань, при виборі 3D фотошпалер слід враховувати:

  • Кольорове оформлення приміщення. Бажано, щоб шпалери були найяскравішим акцентом. В іншому випадку (при буянні фарб) дизайн буде виглядати перенасиченим.
  • Площа кухні. Чим менше кімната – тим світліші і мінімалістичніші повинні бути фотошпалери. У приміщеннях з великою площею будуть доречно виглядати і полотна в темних кольорах.

Для зручності вибору всі представлені в каталозі арт-шпалери супроводжуються фотографіями. При необхідності ви можете замовити 3-Д візуалізацію обраного покриття у вашій кімнаті.

Як забезпечити довговічність кухонних фотошпалер

Перше правило довговічності фотошпалер в кухонному приміщенні – вибір флізелінових або вінілових покриттів. В основі обох варіантів лежить флізелін. На відміну від традиційного паперу, його можна мити, і він зберігає насиченість відтінків протягом більш тривалого часу. Коштують вінілові і флізелінові фотошпалери на кухню, які можна мити, трохи дорожче за паперові. Але підвищена вартість повністю окупається їх довговічністю.

Ще одне правило збереження фотошпалер – мінімальний контакт з меблями, декоративними елементами і кігтями тварин. Контакт зі столом, стільцями, диванчиком може привести до поступового стирання. Тому всі меблі рекомендується відсунути від стіни хоча б на кілька сантиметрів. Що стосується кігтів улюблених вихованців, то в такому випадку вихід один – купити хорошу кігтеточку.

Де найкраще купувати фотошпалери для кухні

Купувати фотошпалери для кухні рекомендується в надійних і досвідчених компаніях. Таким є інтернет-магазин ABC-decor.com. Магазин пропонує своїм покупцям:

  • розширений асортимент артшпалер (класичні, 3Д, кутові);
  • доступну вартість (ви самі контролюєте ціну, вибираючи відповідний тип основи, потрібний розмір полотна);
  • доставку (доставляються замовлення по всій Україні за кілька днів після виробництва).

Тут ви можете дешево купити вже готові фотошпалери або скористатися послугою їх друку на замовлення. В обох випадках настання полотна вийдуть красивими, недорогими, реалістичними. Вони ідеально впишуться в інтер’єр вашої кухні і допоможуть створити потрібний настрій!

Дата публікації: 28.05.2021 img Поділитися