Дім Садиба

Як вибрати якісні бронедвері

Найкраще встановлювати двері разом з охоронною системою.

Якісні броньовані двері – це запорука того, що до вас у помешкання не потраплять чужі люди, які мають зовсім не дружні наміри. Краще всього встановлювати двері разом з охоронною системою, але якщо такої можливості немає, однозначно потрібно вибирати краще з того, що зараз є на ринку.

На що звертати увагу при виборі броньованих дверей

По-перше, завжди треба звертати увагу на виробника, адже бронедвері можуть мати різні ступені захисту, наприклад, на сайті http://dveri.com.ua/ ви можете дізнатися про це більше. 

По-друге, уважно читайте технічні характеристики, які завжди вказуються у різноманітних документах і сертифікатах якості на двері. Важливий нюанс – якщо продукція виробляється в тому числі для того, щоб поставляти її закордон, це гарний привід почати задумуватися про придбання саме цієї конкретної марки дверей, адже у ЄС набагато жорсткіші вимоги щодо якості (в тому числі приймаються до уваги безпекові показники).

Як купувати бронедвері?

Існує декілька ключових правил, яких ви можете дотримуватися при покупці:

  1. Визначтеся з тим, який клас безпеки вам потрібен. Тобто, якісними можуть вважатися і звичайні металеві двері, які встановлені разом із сигналізацією і підключені до системи охорони. Але якщо ніхто не охороняє будинок, двері потрібно вибирати саме за класом безпеки. Чим він вище, тим менше шансів, що двері взагалі зможуть відкрити зловмисники.
  2. Чи є гарантія на двері? В цьому випадку йдеться не просто про гарантію на сам товар, а про те, чи готові продавці гарантувати, що двері ніхто не зламає під час відсутності хазяїна.
  3. Чи є виробництво під ключ. Іноді потрібно враховувати різні особливості конструкції дверей, а також побажання покупців. Тому ця опція може бути важливою.

Також під час вибору обов’язково уточніть такі параметри як звукова проникність (здатність нівелювати шуми, наприклад, з того ж під’їзду), стійкість до вогню, параметри, які стосуються куленепробивних характеристик тощо. В підсумку можна сказати, що якісні двері – це ті, які максимально задовольняють потреби конкретного покупця, а також мають гарантію якості і адекватну ціну.

Дата публікації: 19.02.2020 img Поділитися