Город Садиба

Обов’язково зробіть це у червні, щоб збільшити врожай

Хочете, щоб огірки вродили краще, ніж торік, а помідори не хворіли? Щоб зав’язалися великі головки капусти і гарбузи та багато перцю? Щоб слимаки забули дорогу на ваш город? Тоді зробіть у червні…

  1. Щоб захистити помідори та огірки від борошнистої роси, кущі один раз на тиждень треба обприскувати сумішшю води з молоком (на 9 л води 1 л молока). Таке обприскування створить бар’єр на поверхні листя і захистить від інфікування.
  2. Якщо надокучають та об’їдають городину слимаки, вкопайте поряд з грядками миску і налийте в неї пива. Слимаки відразу переключаться на пиво.
  3. Для більшого врожаю підгортати потрібно не тільки картоплю, а й помідори, капусту та часник. Завдяки цьому у рослини з’являється додаткове коріння, покращується живлення і, відповідно, збільшуються плоди.
  4. Розпушувати ґрунт біля помідорів потрібно дуже обережно, адже у цих рослин поверхневе коріння, яке легко пошкодити. А поливати краще у борозни у міжряддях, особливо у прохолодну погоду. Так можна запобігти захворюванням, обсипанню квітів і зав’язі.
  5. Збирати огірки потрібно щодня, а ще краще – двічі на день. Це стимулює плодоношення і підвищує продуктивність і врожайність.
  6. Батоги гарбузових рослин у процесі росту потрібно розкладати, пришпилювати до землі або присипати ґрунтом. Так вони утворюють на стеблах коріння, яке забезпечує додаткове живлення. Батоги не можна перекладати з місця на місце.
  7. У червні не варто сіяти редиску. Щоб насолоджуватися свіжими плодами впродовж літа, редиску слід сіяти пізніше – у липні-серпні-вересні з інтервалом у 10-20 днів, щоб мати безперервний врожай. А от у червні найдовший світловий день, тож рослини переходять від плодоношення до розмноження. Тому редиска випускає стрілки, а її коренеплоди стають маленькими, жорсткими і несмачними.
  8. Коли кущі перцю добре розростаються, рясно цвітуть, частину верхніх квіток і пасинки треба видаляти. У теплу вологу погоду пасинкувати перець обов’язково, і, навпаки, якщо літо сухе і спекотне – перець не пасинкують. Так листя захищає ґрунт під кущем від пересушування.
Дата публікації: 07.06.2022 img Поділитися