Город Квітник

Купую відразу п’ять пачок соди, щоб обробити кущі, квіти і грядки

Сода – один з найдешевших засобів для обробки квітника, саду та городу від хвороб та шкідників. До того ж це натуральний і безпечний засіб, який ще й бур’янам заважає розмножуватися!

Сода захищає рослини від різноманітних захворювань і шкідників. У мене за два вечори йде до п’яти пачок! Її можна віднести до одного з найбільш бюджетних методів обробки квітів та овочів. Сода захистить смородину від хвороб, а кущі троянд від навали попелиці. Також за допомогою соди, можна знизити кислотність ґрунту, а грядки від розмноження бур’янів.

Я розповім про ті способи використання соди, які перевірені мною на власному досвіді.

1.Обробляємо смородину, аґрус і інші кущові рослини

Обробка проводиться на початку травня, і, потім, повторюється, після закінчення 7 днів. Це є відмінною профілактикою від борошнистої роси. Для отримання розчину, заливаємо 80 грам соди десятьма літрами води, і додаємо туди ще 40 грам господарсько мила. Потім наливаємо суміш в лійку з розпилювачів і обробляємо свої рослини. Одна лійка – один кущ. Дана суміш підходить і для кабачків.

2. Обробка томатів

Помідори у мене тепличні. А висаджувати я їх починаю не раніше 10-15 травня, все залежить від погоди, звичайно. Через 7 днів, я проводжу обробку від фітофтори. Щоб приготувати розчин, заливаємо 60 грам соди десятьма літрами води. У мене виходить одна лійка. Такий полив вбереже помідорні листя від почорніння.

Існує думка, що після такого поливу, плоди стають солодшими. Не знаю, правда, це, або міф, але свої помідори нам припадають до смаку.

3. Обробка троянд

Розчиніть 80 грам соди в лійці води, і обприскуйте кущі квітки. Поливаємо рослини виключно ввечері, і повторюємо процедуру по закінченню 2 -3 днів.

4. Обробка бур’яну

Наповнюємо лійку водою і висипаємо в неї 0.5 упаковки соди, перемішуємо і поливаємо все грядки і квітники. Результат – менше бур’яну. Не хвилюйтеся, на плодових культурах і квітах це ніяк не відіб’ється.

5. Захист від мурах

У відрі води розчиняємо цілу пачку і ллємо на мурашник. А суху соду розсипаємо навколо самого мурашника.

6. Полив морквяних, цибулевих грядок і зелені

Позбавляємося від гусениць : 100 грам соди заливаємо десятьма літрами води. Моя мама робить такий розчин для поливу капусти.

Рецепт від равликів: змішуємо однакове співвідношення соди і борошна, і посипаємо цією сумішшю уражені листочки.

7. Кислотність грунту

Сипем по щіпці соди в кожну лунку, що добре вливає на зростання овочів.

8. Полив огірків і помідор в червні – липні 

Заливаємо 5 грам соди літром води (одна лійка – 50 грам соди) і проробляємо полив один раз на 14 днів. Після цього, огірки ростуть швидше, ряснішим цвітуть і дають плоди.

Головний привілей содового розчину – екологічність і висока ефективність. Перевірено особисто мною.

Джерело

Дата публікації: 31.05.2021 img Поділитися