Город Майстер-клас

Як посіяти моркву без проріджування і зібрати великий урожай

В минулому році в мене був шалений урожай моркви, хоча я її навіть не проріджувала. А все через звичайнісінький крохмаль. Ділюсь своїм секретом.

Головне в отриманні багатого врожаю – не проріджувати моркву, як би це дивно не звучало. Краще зробити ось так: за 10-12 днів до посіву, насіння моркви зав’язуємо в ганчірочку (не дуже тісно).

Морква любить глибоко оброблений родючий грунт. Закопуємо наш вузлик з насінням у вологу землю на штик лопати. З насіння швидко вивітрюються ефірні олії, які заважають йому прорости. Приблизно через тиждень-два відкопуємо вузлики з насінням із землі. Воно буде вже набряклим, великим, майже пророслим.

Висипаємо насіння в піалу і припудрюємо звичайним крохмалем. Воно перестане прилипати до пальців і добре буде видним на темній вологій землі. Якщо грунт сухий, поливаємо до посіву борозну.

Коли вода піде, акуратно розкладаємо насіння в борозенки з потрібним інтервалом і присипаємо сухою землею.

Морква сходить на 3-5 день після сівби! Причому без поливу, так як полив зверху створить над насінням кірку з землі, і пробитися сходам буде дуже складно. Все! На цьому турботи закінчилися.

Джерело

Дата публікації: 13.04.2022 img Поділитися