Швидше посадити часник допомагає пластикова пляшка. І руки чисті!

Швидко і просто посадити часник і цибулинні квіти можна за допомогою звичайної пластикової пляшки. І руки при цьому залишаться чистими, і манікюр не постраждає!

Якщо ви володієте добрим окоміром, то можна не креслити лінії. Однак якщо це не так, то краще накреслити, щоб грядки всі були рівненькі. Розріжте навпіл півторалітрову пластикову пляшку. Корок залиште на місці. Маркером на пляшці можна зробити мітку, яка означатиме глибину посадки. У мене 10 см.

 

Одягнути на руку відрізану частину пляшки і зробити нею ямки в шаховому порядку. Це буде дуже швидко. У заглиблення покласти зубці часнику. У пляшці рука добре відчуває землю і глибину, а також вона не злітає з руки.

Саджу часник пляшкою - в 2 рази швидше і зручніше, корисною вигадкою поділилися місцеві дачники

Завдяки такому методу посадки добре видно, на якій глибині опинився зубчик, на відміну від того, коли саджаєш рукою. В цьому випадку зубчик щільно лягає в ямку, яку залишив корок від пляшки, нікуди не завалюючись і не перевертаючись. До того ж все прекрасно видно, оскільки пляшка залишає широке поглиблення. Важливо, що краї ямки не обсипаються.

 

А ще скрізь буде однакова глибина, що гарантує дружні сходи. Потім ямки засипте землею за допомогою граблів або перегноєм. Цей метод буде добрий для тих, хто садить багато часнику. Виходить дуже швидко і зручно, та й рука в такому агрегаті не мерзне, навіть коли садите часник під зиму.

Джерело

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook