Сім'я Стосунки

Як стати cексуальною жінкою

Сексапільність, сексуальний заклик… Ну яка ж жінка не хоче, щоб він у неї був – такий собі внутрішній шарм, що убивчо впливає на чоловіків? Ми розповімо, як досягти впевненості в собі і відкрити таємні струни жіночої душі.

Впевнені, кожна з нас скаже: «Хочу бути найкрасивішою дівчиною, що зводить з розуму всіх чоловіків!» Ми бігаємо по салонах, купуємо карколомні шмотки, записуємося в фітнес-клуби, щосили намагаємося стати сексуальними і… нічого не відбувається. Чоловіки, як і раніше дивляться на нас порожніми очима, сходячи з розуму від якоїсь простушки. Чому?! Як стати сексуальною жінкою в ліжку і просто в житті? Де вона ховається, ця таємнича сексапільність? Що таке сексапільність?

Сексапільність – це не риса характеру, яку можна розвинути. І не фізична якість, яку можна підправити, підкачати, прикрасити. Сексапільність – це щось невловиме, незбагненне, бажане, але не кожній з нас дана від природи. Дефіцит сексуального призову взагалі спостерігається всюди. Інакше, навіщо б ми стали рядитися в зухвалий одяг, кокетувати, підморгувати цим твердолобим чоловікам, намагаючись їх підштовхнути до активності?

Що ж, залишимо чоловіків в спокої. Краще подумаємо про те, як потрібно поводитися, щоб нас захотів той чоловік, який нам подобається. Як стати сексуальною і більш привабливою для нього? Ну от як звернути на себе його увагу? Попросити сигарету, зробити вигляд, що потребуєш чоловічої допомоги, пройтися перед ним, зухвало похитуючи стегнами, сісти, сексуально вигнувшись і закинувши ногу на ногу? Можна, звичайно. Однак всі ці жіночі штучки часто не спрацьовують.

Не тому, що чоловіки непробивні або чогось не розуміють. Всі вони розуміють, нашу поведінку. Просто вид роблять, що не помічають такого незграбного і нав’язливого сексуального призову. Чому? Так все просто. По-перше, жінка просто може не подобатися. Ну не скажеш же тоді їй прямо: «Відчепися, дорога, ти мене не захоплюєш»?

Це нам дозволено фиркати і посилати подалі того, хто не подобається. А їм, в силу цивілізованого виховання, не годиться. По-друге, навіть розуміючи, що жінка кидає сексуальний виклик, чоловіки часто бояться його прийняти. Це ми, наївні, думаємо, що хлопцеві подобається бігати на побачення з красивою дівчиною, водити нас по ресторанах, намагатися блиснути дотепністю. А для нього все це зайвий клопіт, напруга, проблеми, трата грошей і часу – і не більше того. Якщо ми не зачепили так, що мізки відключилися, сексуальний інстинкт розбушувався і змусив забути про все на світі. Окрім нас. А що для цього треба?

Правильно. Для цього потрібно, щоб ми мали більш сильний сексуальний заклик. Ні, можна, звичайно, одягнутися в плаття з глибоким декольте і нав’язливо показувати чоловікові всю свою красу, відверто підморгуючи. Такі хитрощі часто спрацьовують. Але не надовго. Чоловіки швидко втрачають інтерес до жінки зі штучною сексапільністю. А якщо сексуальний заклик природний, він може прикувати чоловіка до жінки навічно. Навіть якщо вона не блищить інтелектом і не має великих грудей.

Поряд з такою жінкою найрозумніший чоловік раптом тупіє, сміливий – жахається, самий боязкий – сміливішає, самий скупий стає щедрим. Але що ж робити, якщо природа не дарувала такого засобу влади над чоловіками? Вічно зображати сексапільну даму і страждати, коли тебе кидає черговий залицяльник? Або взагалі поставити на собі хрест і хапати те, що під руку підвернеться? Зовсім ні. Природну сексуальність можна в собі розвинути. Як? Ось про це ми зараз і поговоримо.

Розвиваємо внутрішню сексуальність

Отже, ми вже говорили, що справжня сексапільність не має нічого спільного з надмірно відкритим одягом, красивими рисами обличчя, формою стегон, величиною бюста і довжиною ніг. Можна скільки завгодно наслідувати ході і манерам відомої кінодіви, але без природної сексуальності ми не будемо привабливими для сильної статі так, як вона. Справжню сексуальність зімітувати не можна. А розвинути – можна.

Для цього спочатку потрібно звільнитися від нав’язаних суспільством стереотипів і запам’ятати: чоловіки терпіти не можуть дурних жінок. Ні, ми можемо не розбиратися в якихось речах, це нормально. Але ось бути відверто тупими права не маємо. Чоловіки не люблять закомплексованих тим, як вони виглядають, манірних жінок. Вони обожнюють дівчат щирих, органічних і спонтанних.

Чоловіки не люблять дівчат, які яро дотримуються загальноприйнятих соціальних норм. Тобто тих, хто прагне виглядати трішки зверхньо – і мужики мені до лампочки, і секс мене не цікавить. Останній пункт грає важливу роль в розвитку нашої природного сексуальності. Так, соціальні норми вимагають вести себе пристойно і приховувати свою сексуальність. Мовляв, головне в жінці не тіло. Однак, практика доводить інше.

Цнотливість зовсім не означає повну байдужість до сексу. Справжня цнотливість – це сексуальна таємниця, яку найбільше хочеться розкрити. Вона має на увазі певну розкутість в поведінці дівчини, її здатність чинити і мислити індивідуально. Якщо така дівчина дасть зрозуміти хлопцю, який їй сподобався, що при спілкуванні з ним в ній спалахує сексуальний вогонь, йому не минути лиха. Він закохається без розуму. Це так приємно – усвідомлювати, що ти суперсамець, одне існування якого збуджує цю самочку! Сексуальний заклик і полягає в тому, що жінка може дати зрозуміти чоловікові, що заради нього вона готова переступити через соціальні норми. Чоловіки оцінюють це дуже високо.

Щоб розвинути таку рису, давайте подумаємо – а як би ми повелися, будучи впевненими в тому, що про це ніхто не дізнається? І одного разу наважимося на таку поведінку у всіх на виду. А наплювати на думку оточуючих! Це наше життя. Ні, звичайно, бігати голяка по вулицях не варто, тому що це загрожує неприємностями. Але ось поводити себе більш розкуто дуже навіть варто. Якщо це комусь не подобається, то нехай воно його і турбує. А не нас.

Ну, про внутрішню сторону розвитку сексуальності поговорили. Тепер перейдемо до зовнішньої і дізнаємося, як ставати сексуальної за допомогою конкретних прийомів.

Розвиваємо фізіологічну сексуальність

Фізіологічна сторона нашої природного сексуальності має на увазі наявність сильнодіючих феромонів. Що це таке – феромони? Це такі сексуально збуджуючі речовини, запах яких вловлює представник протилежної статі. Він не відчувається, як звичайні запахи, і практично невловимий. Феромони впливають на еротичне сприйняття партнера. У кожної з нас вони свої, специфічні, і подобаються певним чоловікам.

Щоб зробити вплив феромонів сильнішим, треба:

Звільнитися від емоційних і фізичних затискачів за допомогою психотренінгу. Займатися спортом і бути в хорошій фізичній формі. Правильно харчуватися. Правильне харчування – відсутність переїдання і неприпустимість рясних вечерь. Жорсткі дієти в нього не входять. Необхідна просто розумна помірність. Якщо є генетична схильність до повноти – нічого страшного. Просто, щоб зайва вага не зашкалювала, на вечерю можна випивати склянку кефіру. Повненькі жінки, що мають сильні феромони, користуються у чоловіків не меншою популярністю, ніж худі. І їх сексуальний заклик часто буває набагато сильнішим, ніж у жінки, яка мучить себе дієтами.

Щодо спорту – тут теж можна особливо не старатися, піддаючи себе важким фізичним навантаженням. Досить буде гімнастики, пробіжок, занять аеробікою. Треноване тіло має сильні феромони. Найголовніше ж в тому, як стати найсексуальнішою дівчиною – це психотренінг. До нього відносяться духовний розвиток, медитації, здатність перетворювати негативні емоції в позитивну енергію. Не можемо самостійно? Сходимо на прийом до психоаналітика, почитаємо літературу, навіть станемо молитися. Це відноситься до психогігієни, що дає немислимі результати.

Регулярний психотренінг підвищує фізичний та інтелектуальний потенціал, розвиває інтуїцію, покращує пам’ять. Хороша інтуїція зробить нас щасливішими, а удача вселить упевненість в собі. В очах з’явиться блиск, в рухах – розкутість, грація і привабливість. Пропадуть туга і депресія, витісняться радістю буття. Феромони, а разом ними і сексуальний заклик, почнуть свою урочисту парадну ходу. І всі чоловіки, втрачаючи голову, впадуть до наших ніг! Діємо, і перемога буде за нами!

Джерело

Дата публікації: 14.06.2019 img Поділитися