Здоров'я та краса Краса

Як швидко замаскувати сивину без фарбування волосся

Не маєте часу на фарбування, а сивина стала помітною? У такому разі допоможе спрей, пудра, консилер або маркер для волосся.

За словами Коко Шанель, волосся – головна жіноча зброя. І не такий важливий макіяж чи дороге вбрання, як доглянуті коси. Особливо впадає в очі сиве волосся, яке своєчасно не пофарбували.

Якщо корені волосся відросли, і стала помітною сивина, її можна швидко замаскувати без тривалого фарбування. У такому разі на допомогу прийдуть експрес-засоби, наприклад, спрей, пудра, консилер для волосся або маркер, які швидко і без зайвих зусиль зафарбують сивину.

  1. Спрей для волосся дає миттєвий ефект. Він ретельно і швидко (висихає буквально за одну хвилину) зафарбовує сивину, а колір залишається стійким до наступного миття голови. Однак зауважте, що після такого фарбування волосся може замастити подушку.
  2. Пудра для волосся нагадує тіні для очей і наноситься пензликом. Вона також змивається після першого ж миття голови, однак не замастить постіль. Але колір дає не дуже стійкий. Іноді пудру потрібно наносити повторно протягом дня.
  3. Консилер для волосся зовні нагадує туш для вій і наноситься маленькою щіточкою. Зауважте, що консилер може дещо склеювати волосся і створювати некрасивий ефект. Тому після його нанесення слід розчесати коси.
  4. Маркери або олівці для фарбування волосся підходять для точкового маскування сивини. Велику площу ними зафарбувати годі. Зате цей засіб компактний і його зручно брати з собою у дорогу.
Дата публікації: 22.03.2021 img Поділитися