Дім Здоров'я та краса

Як розпаковувати продукти з магазину, аби не заразитися коронавірусом. Роз’яснення МОЗ

За якість та безпечність продуктів відповідають компанії, які організовують доставку українцям. Але ось що потрібно знати…

Продукти, придбані у супермаркеті, або після онлайн-доставки потрібно перекласти до домашньої чистої ємності, а пакети – викинути, щоб не допустити можливого проникнення нової коронавірусної інфекції COVID-19 до організму. Про це розповів головний санлікар країни Віктор Ляшко.

Після цього руки необхідно ретельно вимити з милом під водою щонайменше 45 секунд.

Також Віктор Ляшко наголосив, що онлайн-доставка продуктів є цілком безпечною. Оскільки, згідно із законом до приготування і пакування їжі, допускають винятково здорових людей. За виконанням цих правил стежать органи контролю. А за якість та безпечність відповідають компанії, які організовують доставку продуктів українцям.

«Коли ми розпаковуємо упаковку, ми перекладаємо продукти харчування в домашню тару, яка промита і чиста, все інше ми передаємо на утилізацію. Після цього миємо руки під проточною водою, щонайменше 45 секунд гарно обробляючи їх милом», – каже він.

При цьому, за його словами, антибактеріальне мило не рекомендовано використовувати, достатньо звичайного мила і проточної води.

Дата публікації: 25.03.2020 img Поділитися